Provedeme vás nájemním bydlením

Za roky strávené ve světě nájemního bydlení jsme nasbírali spoustu zkušeností, o které se s vámi chceme podělit. Dali jsme proto dohromady materiály plné užitečných rad a tipů pro pohodové bydlení.

Ukázat rady

Naše znalosti ve vaší kapse

Náhled průvodce najemníka

Kniha Průvodce nájemníka

Najít si bydlení, kterému budete říkat domov, není vůbec snadné. My vám ale rádi pomůžeme a podělíme se s vámi o cenné rady a tipy.

Připravili jsme si pro vás praktického průvodce, kde se dozvíte vše důležité na téma hledání bydlení – ať už se jedná o cenu nájemného, výši jistoty, možnosti dispozice bytu nebo samotné hledání pronájmu na internetu. Kromě toho jsme pro vás připravili také autentické zkušenosti ostatních nájemníků, díky kterým se můžete poučit z jejich chyb a vyhnout se tak nechtěným přešlapům.

Jak vám pomůže funkce Hlídací pes a jak zaručeně vyniknete mezi stovkami ostatních zájemců, abyste získali váš vysněný byt? To vše a mnohem víc najdete v našem Průvodci nájemníka.

Stáhnout knihu

Tahák na prohlídku

V Průvodci nájemníka jste se dozvěděli, jak efektivně najít bydlení a nyní máte naplánovanou prohlídku bytu. Věřte, že kvalitní příprava se vám stoprocentně vyplatí. S desítkou zkušených nájemníků jsme pro vás vytvořili ‘Tahák nájemníka’, který je plný užitečných otázek, které byste při prohlídce bytu neměli opomenout.

Stáhnout tahák
Náhled taháku nájemníka