Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+8

Pronájem 2+kk, 99 m2

Brno - město, Starobrněnská

19 900 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
99 m2
Podlaží:
6. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 15900 Kč. Tento pronájem je o 4 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Pokud hledáte prostorný byt s jedinečným výhledem na celé Brno, který se nachází v historické části města, kde pulzuje život, ale zároveň máte svůj klid, právě jste našli svůj ideální pronájem.

Byt se nachází v historické budově s vnitroblokem a přímo ve středu města. Jelikož Brno nabízí každým rokem stále více možností, jak trávit svůj volný čas, jste tu na správném místě. Nespočet restaurací, nově vzniklých či zaběhlých kaváren, obchodů, kino Velký Špalíček, Zelný trh a další.

Nejprve je vhodné uvést, že bytová jednotka je určena k dlouhodobému pronájmu. Velikost užitné plochy může vyvolat dojem, že je dostatečně prostorný pro rodinu. Nicméně, vzhledem k jedné ložnici a zachování úrovně komfortu se nabízí maximálně pro 2 osoby.

Hlavní místnost s dřevěnými trámy, ke které náleží kuchyňský kout, je interiérovou devizou tohoto bytu. Je vzdušná, prostorná, s gauči, televizí a jídelním stolem. Vše je standardně vybaveno a připraveno k využívání. V chodbě se nachází ložnice s manželskou postelí. Vchodové dveře bytu jsou zabezpečené.

Galerie se střešními okny, ke které se dostanete po schodech nahoru, může být využita jako domácí pracovna nebo místnost k ubytování hostů.

S bydlením v centru je vždy spojená nevýhoda složitějšího parkování. Pokud pro vás doprava autem není tak stěžejní, je to další plus.

Jestliže již znáte Brno nebo chcete teprve poznat jeho pravé srdce, tento výjimečný byt vám ukáže, že zde stojí za to žít.

--

Měsíční náklady na služby činí 3 500 Kč. Vratná jistota ve výši 19 900 Kč.

--

Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s níže uvedeným makléřem.

Průkaz energetické náročnosti je nahrazen vyúčtováním.

S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v energetické třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.

If you are looking for a spacious apartment with a unique view of the whole of Brno, located in the historical part of the city, where life pulsates, but at the same time you have your peace, you have just found your ideal rental.

The apartment is located in a historic building with a courtyard and right in the city center. Every year, Brno offers more and more opportunities to spend your free time. Countless restaurants, newly established or established cafes, shops, the Velký Špalíček cinema, Zelný trh and more.

First of all, it is appropriate to state that the apartment unit is intended for long-term lease. The size of the usable area may give the impression that it is spacious enough for the family. However, due to one bedroom and maintaining a level of comfort is offered for a MAXIMUM OF 2 PEOPLE.

The main room with wooden beams, which includes a kitchenette, is the interior of this apartment. It is airy, spacious, with a couch, TV and dining table. Everything is equipped as standard and ready for use. In the hallway there is a bedroom with a double bed. The entrance door of the apartment is secured.

The gallery with skylights, which can be reached by stairs, can be used as a home study or guest room.

Living in the center is always associated with the disadvantage of more complicated parking. If transport by car is not so crucial for you, it is another plus.

If you already know Brno or you just want to know its true heart, this exceptional apartment will show you that it is worth living here.

-

The monthly cost of services is CZK 3,500. Refundable security in the amount of CZK 19,900.

-

The tour is possible at any time by arrangement with the broker below.

The energy performance certificate is replaced by a bill.

With regard to the legislative requirement of its publication, the property must be marked in energy class "G", which, however, does not mean that in this en. classes really belong.
Lokalita
V okolí
  • Tesco Brno, Mečová - 1 minut (pěšky)
  • Albert Brno, náměstí Svobody - 3 minut (pěšky)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 7 minut (mhd)
  • uzel MHD Česká (Joštova) - 8 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt