Provedeme vás nájemním bydlením

Za roky strávené ve světě nájemního bydlení jsme nasbírali spoustu zkušeností, o které se s vámi chceme podělit. Dali jsme proto dohromady materiály plné užitečných rad a tipů pro pohodové bydlení.

Naše znalosti ve vaší kapse

Náhled průvodce najemníka

Kniha Průvodce nájemníka

Najít si bydlení, kterému budete říkat domov, není vůbec snadné. My vám ale rádi pomůžeme a podělíme se s vámi o cenné rady a tipy.

Připravili jsme si pro vás praktického průvodce, kde se dozvíte vše důležité na téma hledání bydlení – ať už se jedná o cenu nájemného, výši jistoty, možnosti dispozice bytu nebo samotné hledání pronájmu na internetu. Kromě toho jsme pro vás připravili také autentické zkušenosti ostatních nájemníků, díky kterým se můžete poučit z jejich chyb a vyhnout se tak nechtěným přešlapům.

Jak vám pomůže funkce Hlídací pes a jak zaručeně vyniknete mezi stovkami ostatních zájemců, abyste získali váš vysněný byt? To vše a mnohem víc najdete v našem Průvodci nájemníka.

Tahák na prohlídku

V Průvodci nájemníka jste se dozvěděli, jak efektivně najít bydlení a nyní máte naplánovanou prohlídku bytu. Věřte, že kvalitní příprava se vám stoprocentně vyplatí. S desítkou zkušených nájemníků jsme pro vás vytvořili ‘Tahák nájemníka’, který je plný užitečných otázek, které byste při prohlídce bytu neměli opomenout.

Náhled taháku nájemníka