Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+4

Pronájem 2+1, 51 m2

Lesná, Nejedlého

13 500 Kč

+ služby + energie + peněžitá jistota + provize RK

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
51 m2
Podlaží:
2. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 13000 Kč. Tento pronájem je o 500 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Pronájem nezařízeného bytu 2+1 51m2 situovaného v úrovni 2.NP bytového domu v Brně-Lesné, na ulici Nejedlého. Byt je přístupný jak po schodišti, tak výtahem, který zajíždí i do suterénu domu, kde je umístěna hromadná garáž. Orientace bytu JV.

Vstup je do zádveří, kde je možné umístit vestavěnou skříň, věšákovou stěnu, apod. Byt je atypicky dispozičně řešený, místnosti mají velká okna. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s el. sporákem. Na podlaze je položena dlažba, v pokojích plovoucí podlahy. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, přípravou na pračku, žebříkem na vytápění. Přes koupelnu je přístupné WC, na podlaze dlažba.

Mimo vlastní nájemné bude nájemce hradit zálohy na služby a energie spojené s užíváním bytu ve výši 3.648,-Kč/měs. Měřidlo el. energie bude přepsáno na nájemce. Majitel požaduje peněžitou jistotu. Provize RK ve výši jednoho nájmu + DPH.

K bytu lze pronajmout parkovací stání o šířce 3m v 1.PP, možnost parkování i většího osobního vozidla, cena 1600,-Kč/měsíc.

Volné od 1.8.2022.
Lokalita
V okolí
  • Albert Brno, Halasovo náměstí - 6 minut (pěšky)
  • BILLA Brno, Okružní - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Tomkovo náměstí - 21 minut (mhd)
  • uzel MHD Česká (Joštova) - 24 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt