Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+6

Pronájem 2+kk, 55 m2

Ponava, Šumavská

15 000 Kč

vratná jistota 20000 Kč, náklady na bydlení 5000 kč, poplatek za podnájem

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
55 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
3.06.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 15000 Kč. Tento pronájem odpovídá této ceně.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-d7895

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Brno - Královo Pole. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu patří navíc i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Pěkná kuchyně disponuje vestavěnou elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. Obývací prostor, stejně jako ložnice, je nezařízený. Součástí koupelny je vana a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Albert, Lidl, Právnická fakulta MU, Fakulta VUT, základní škola atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Klusáčkova, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu. Vynikající dopravní dostupnost na Českou a do centra Brna.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d7895-en

For long-term sublease, we offer a pleasant 2 + kk apartment in the desired location in Brno - Královo Pole. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the first floor of a brick house. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The nice kitchen has a built-in electric oven, gas stove and hood. The living area, as well as the bedroom, is unfurnished. The bathroom has a bathtub and a sink. The toilet is separate.

There are all civic amenities in the vicinity of the house - restaurant, supermarket Albert, Lidl, Faculty of Law MU, Faculty of BUT, primary school, etc. Easy transport accessibility is ensured by the Klusáčkova stop, which is a four-minute walk from the house. Excellent transport accessibility to the Czech Republic and to the center of Brno.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Lokalita
V okolí
  • BILLA Brno, Kounicova - 4 minut (pěšky)
  • Albert Brno, Hrnčířská - 4 minut (pěšky)
  • uzel MHD Česká (Joštova) - 10 minut (mhd)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 17 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt