Přihlásit se
Byt

Pronájem 3+kk, 73 m2

Staré Brno, Kopečná

23 000 Kč

vratná jistota 27 000 Kč, náklady na bydlení 3 600 Kč, poplatek za podnájem

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
73 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
1.08.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 23 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-umx

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný světlý byt o dispozici 3+kk v žádané lokalitě Brno - střed. Byt o celkové výměře 73 m2 se nachází v prvním patře cihlové novostavby. K bytu patří i sklep, příjemný balkón s výhledem do ulice, a dřevěná příjemná terasa pro relaxaci a odpočinek v centru města.

Byt je moderně a vkusně zařízen a disponuje částečnou výbavou. Nová kuchyně disponuje lednicí, vestavěnou troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je zařízená pohovkou, televizní stěnou, konferenčním stolkem a knihovnou. Součástí ložnice je postel a vestavěná skříň. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo se zrcadlem a pračku. Toaleta je oddělená. Velkou výhodou bytu je také další velká vestavěná skříň v předsíni.

V docházkové vzdálenosti jsou Denisovy sady atd. Osm minut chůze od domu je vzdálený dopravní uzel Brno Hlavní nádraží (tramvaj č. 8, 1, 9, 2 atd.) V blízkosti je také obchodní centrum Galerie Vaňkovka a OC Špalíček, kde je velké množství služeb (Lidl, Billa aj.) Jen pár kroků od bytu najdete kavárnu, vinárnu a velký výběr restaurací (česká, italská, nepálska, vietnamská)

Byt je volný k nastěhování od 1. 8. 2022. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-umx-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment with a layout of 3 + kk in the desired location in Brno - center. The apartment with a total area of ​​73 m2 is located on the first floor of a new brick building. The apartment also includes a cellar and a pleasant balcony.

The apartment is offered partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, built-in oven, microwave, ceramic hob and hood. The living area is furnished with a sofa, TV wall, coffee table and library. The bedroom has a bed. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The big advantage of the apartment is the storage closet.

Within walking distance are restaurants, Denisovy sady, etc. Eight minutes walk from the house is a distant transport hub Brno Hlavní nádraží (tram no. 8, 1, 9, 2, etc.) Nearby is also the shopping center Galerie Vaňkovka, where there is a large number of services (hypermarket Albert etc.)

The apartment is free to move in from 1st of August 2022. Pets are allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • Tesco Brno, Mečová - 4 minut (pěšky)
  • Albert Brno, náměstí Svobody - 5 minut (pěšky)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Česká (Joštova) - 10 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt