Přihlásit se
Byt
Byt

Pronájem 2+1, 40 m2

Staré Brno, Václavská

14 900 Kč

+ 4 210 Kč za energie a služby + 25 000 Kč za vratnou kauci

Měsíční poplatky:
4 210 Kč
Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
40 m2
Podlaží:
5. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
1.10.2021
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 14 900 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Akční cena při podpisu smlouvy do 28.2.2022. Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku R1.402 o celkové výměře 40 m2, která je k dispozici od 1.10.2021. Ve stejném komplexu se nachází několik dalších jednotek o velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby, které jsou k dispozici od dřívějšího data.

Jedná se o pronájem kompletně nově vybaveného bytu o dispozici 2+1. V bytové jednotce je k dispozici moderní kuchyně, která je plně zařízena včetně lednice, mikrovlnné trouby, varné konvice, sklokeramické desky, trouby, digestoře a dřezu. V jednotce se nachází dva vzájemně průchozí pokoje, které budou vybaveny třemi pohodlnými postelemi. Dále bude byt vybaven pracovními stoly se židlemi a dostatečným prostorem na ukládání oblečení. K dispozici je také koupelna s prostornou rohovou vanou, umyvadlem a záchodem. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce nabízíme 50% slevu na parkování.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat. Nejme realitní kancelář, neúčtujeme si provizi.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Special price when signing the contract until 28.2.2022. We offer for rent a residential unit R1.402 with a total area of ​​40 m2, which is available from 1.10.2021. In the same complex there are several other units of 1 + kk, 2 + kk and 2 + 1 for 2-4 people, which are available from an earlier date.

This is a rental of a completely newly furnished apartment with a layout of 2 +1. The apartment has a modern kitchen, which is fully equipped including a refrigerator, microwave, kettle, ceramic hob, oven, hood and sink. The unit has two interconnecting rooms, which will be equipped with three comfortable beds. The apartment will also be equipped with desks with chairs and enough space to store clothes. There is also a bathroom with a spacious corner bath, washbasin and toilet. Internet connection is available in the apartment. It is possible to arrange a parking card with a 50% discount for each apartment unit.

The units are located in a lucrative area near the center of Brno. The center of Brno itself is within walking distance. In the immediate vicinity is one of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo Square, which will ensure a seamless connection to Brno University. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions. We are not a real estate agency, we do not charge a commission.

We will be happy to show you this apartment in person.
Lokalita
V okolí
  • Albert Brno, Mendlovo náměstí - 2 minut (pěšky)
  • BILLA Brno, Křídlovická - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Mendlovo náměstí - 5 minut (mhd)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 6 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt