Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+3

Pronájem 2+kk, 43 m2

Staré Brno, Václavská

13 900 Kč

+ 4 210 Kč za služby a energie + 25 000 Kč vratná kauce + jednorázová platba 9 900 Kč administrativní poplatek

Uložit

Měsíční poplatky:
4 210 Kč
Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
43 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
1.08.2022
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 14900 Kč. Tento pronájem je o 1 000 Kč levnější.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nabízíme k pronájmu jednotku R3.301 o celkové výměře 43,37 m2, která je k dispozici od 1.8.2022. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby.

Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky o dispozici 2+kk v blízkosti Mendlova náměstí. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout, včetně lednice, sklokeramické desky, varné konvice, mikrovlnné trouby, digestoře a dřezu. Jednotka je vybavena dvěma pracovními stoly se židlemi, třemi postelemi s nočním stolky umístěnými v mezonetu. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem se zrcadlem. V budově je k dispozici společná prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce je možné sjednat parkovací kartu s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

We offer for rent a unit R3.301 with a total area of ​​43.37 m2, which is available from 1.8.2022. There are several units in the same complex in the size of 1 + kk, 2 + kk and 2 + 1 for 2-4 people.

This is a rental of a fully equipped unit with a layout of 2 + kk near Mendl Square. The kitchen is equipped with a fully equipped kitchenette, including a fridge, ceramic hob, kettle, microwave, extractor hood and sink. The unit is equipped with two desks with chairs, three beds with bedside tables located in the maisonette. The bathroom is also fully equipped with a shower, toilet and washbasin with mirror. There is a shared laundry room in the building, where there are always washers and dryers. Internet connection is available in the apartment. It is possible to arrange a parking card with a 50% discount for each apartment unit.

The units are located in a lucrative area near the center of Brno. The center of Brno is within walking distance. In the immediate vicinity is one of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo Square, which will ensure a seamless connection to Brno University. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make your life in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions.

We will be more than happy to show you this appartment in person.
Lokalita
V okolí
  • Albert Brno, Mendlovo náměstí - 2 minut (pěšky)
  • BILLA Brno, Křídlovická - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Mendlovo náměstí - 5 minut (mhd)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 6 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt