Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+16

Pronájem 2+1, 52 m2

Staré Brno, Veletržní

16 000 Kč

vratná jistota 16000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem

Provize realitní kanceláře:
Ano
Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
52 m2
Podlaží:
5. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
9.06.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 16 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-56b43

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě Staré Brno. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i balkón a sklep.

Byt se nabízí vybavený, ale nábytek je možno po domluvě odvézt. Kuchyně disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, plynovým sporákem a úložnou spíží. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Obývací prostor je zařízen sedací soupravou a obývací stěnou. Součástí ložnice jsou dvě palandy a úložná komoda. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

Byt je ve vynikající lokalitě - v blízkosti je supermarket Albert, lékárna, kavárna, posilovna, Fakultní nemocnice aj. Dopravní dostupnost je bezproblémová - dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen jen šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-56b43-en


For long-term sublease, we offer a 2 + 1 apartment in the desired location of Old Brno. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the fifth floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered furnished, but the furniture can be taken away upon agreement. The kitchen has a refrigerator, microwave, electric oven, gas stove and pantry. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa and a living wall. The bedroom has two bunk beds and a storage room. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is in an excellent location - near the Albert supermarket, pharmacy, cafe, gym, University Hospital, etc. Transport accessibility is seamless - Mendlovo náměstí transport hub is only six minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Lokalita
V okolí
  • Albert Brno, Mendlovo náměstí - 3 minut (pěšky)
  • Lidl Brno-Štýřice - 12 minut (pěšky)
  • uzel MHD Mendlovo náměstí - 6 minut (mhd)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 13 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt