Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+11

Pronájem 2+1, 85 m2

Veveří, Stojanova

15 000 Kč

vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč, poplatek za podnájem

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
85 m2
Podlaží:
6. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
1.07.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 15000 Kč. Tento pronájem odpovídá této ceně.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-85zf2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 ve vyhledávané lokalitě Brno - Vevěří. Byt o celkové výměře 85 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří i zasklenný balkon a sklep.

Byt se nabízí vybavený - nicméně veškeré vybavení se může odstěhovat. Pokoje jsou jak průchozí, tak mají i své vstupy. Kuchyně disponuje troubou, plynovým sporákem a jídelním stolem s židlemi. V prvním pokoji najdeme sedací soupravu a šatní skříně. Součástí druhého pokoje jsou také křesla a úložné prostory. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená. Byt má také vlastní kotel a plynové topení. V předsíni je úložná komora.

V okolí domu najdeme restaurace, Fakultní nemocnici, poštu, supermarket Albert, Koupaliště Kraví horu atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Úvoz, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-85zf2-en

For long-term sublease, we offer a spacious 2 + 1 apartment in the sought-after locality of Brno - Vevěří. The apartment with a total area of ​​85 m2 is located on the sixth floor of a brick building with an elevator. The apartment also has a glazed balcony and a cellar.

The apartment is offered furnished - however all equipment can be moved. The rooms are both interconnected and have their own entrances. The kitchen has an oven, gas stove and dining table with chairs. In the first room we find a sofa and wardrobes. The second room also has armchairs and storage space. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate. The apartment also has its own boiler and gas heating. There is a storage chamber in the hall.

In the vicinity of the house you will find restaurants, the University Hospital, the post office, the Albert supermarket, the Kraví hora swimming pool, etc. Transport accessibility is ensured by the Úvoz stop, which is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • BILLA Brno, Kounicova - 11 minut (pěšky)
  • Albert Brno, Mendlovo náměstí - 12 minut (pěšky)
  • uzel MHD Česká (Joštova) - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 13 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt