Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+23

Pronájem 2+kk, 62 m2

Zábrdovice (Brno - sever), Přadlácká

16 500 Kč

vratná kauce 20 000 Kč, náklady na bydlení 2 700, poplatek za podnájem

Uložit

Provize realitní kanceláře:
Ano
Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
62 m2
Podlaží:
2. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
1.07.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 14863 Kč. Tento pronájem je o 1 637 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
inbyty.cz/byt-sam

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně předělaný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - střed se skvělou dopravní dostupností. Projekt dům Kuba - endeka.cz/aktualni-projekty/dum-kuba/. Byt o celkové výměře 62 m2 se nachází ve druhém patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu přísluší i balkón orientovaný do vnitrobloku a sklep.

Byt má komfortní podlahové vytápění s termostaty, také kvalitní okna, úsporná LED světla atd.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, myčkou, troubou, sporákem a digestoří. Byt dále disponuje nezařízenou prostornou ložnicí. V předsíni najdeme skříň. Součástí luxusní koupelny je sprchový kout, toaleta, umyvadlo a vlastní bojler.

V docházkové vzdálenosti je supermarket Albert, lékárna, mateřská škola, základní škola, nemocnice, bowling atd. Pět minut chůze od domu je vzdálená zastávka Jugoslávská.

Byt je volný k nastěhování od 1. 7. 2022. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-sam-en

For long-term sublease, we offer a completely renovated apartment with a layout of 2 + kk in an attractive location in Brno - center with excellent transport accessibility. Project house Kuba - endeka.cz/aktualni-projekty/dum-kuba/. The apartment with a total area of ​​62 m2 is located on the second floor of a new brick building with an elevator. The apartment also has a balcony facing the courtyard and a cellar.

The apartment has comfortable underfloor heating with thermostats, also quality windows, energy-saving LED lights, etc.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has refrigerator, dishwasher, oven, stove and hood. The apartment also has an unfurnished spacious bedroom. In the hall we find a wardrobe. The luxury bathroom has a shower, toilet, sink and private boiler.

Within walking distance is the Albert supermarket, pharmacy, kindergarten, primary school, hospital, bowling, etc. Five minutes walk from the house is a distant stop Jugoslavska.

The apartment is free to move in from July 1th, 2022. Pets are allowed after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Lokalita
V okolí
  • Interspar Brno, Tkalcovská - 4 minut (pěšky)
  • Hruška Brno, Francouzská - 5 minut (pěšky)
  • uzel MHD Hlavní nádraží - 12 minut (mhd)
  • uzel MHD Česká (Joštova) - 13 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt