Přihlásit se
Byt
Byt

Pronájem 3+kk, 67 m2

Žebětín, Žabí

16 000 Kč

vratná jistota 19 000 Kč, náklady na bydlení 3 100 Kč, poplatek za podnájem

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
67 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
1.11.2021
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 16 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-uwj

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Brno - Bystrc, žádaná lokalita Brno - Kamechy. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází ve třetím patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu navíc patří i sklep i balkón.

Byt se nabízí oproti fotografiím nevybavený. Kuchyně disponuje indukční deskou, digestoří, troubou, myčkou, lednicí, mrazákem. Ostatní pokoje jsou nezařízené. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a toaleta.

V klidném okolí domu je obchod s potravinami Sklizeno, dětské hřiště, supermarket albert atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Říčanská (autobus č. 52).

Byt je volný od 1. listopadu. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-uwj-en

For long-term sublease we offer a very nice apartment 3 + kk in a quiet location Brno - Bystrc, desired location Brno - Kamechy. The apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the third floor of a new brick building with an elevator. The apartment also includes a cellar and a balcony.

The apartment is offered unfurnished compared to the photos. The kitchen has an induction hob, hood, oven, dishwasher, refrigerator, freezer. The other rooms are unfurnished. The bathroom has a bath, sink and toilet.

In the quiet vicinity of the house is a grocery store Harvested, playground, supermarket albert, etc. Transport accessibility is ensured by the stop Říčanská (bus no. 52).

The apartment is free to move from 1 November. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • ENAPO Brno, Kuršova - 8 minut (pěšky)
  • COOP Fojtíkova - 15 minut (pěšky)
  • uzel MHD Mendlovo náměstí - 16 minut (mhd)
  • uzel MHD Stará osada - 37 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt