Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+12

Pronájem 3+1, 112 m2

Kojetín I - Město, Kroměřížská

15 000 Kč

vratná jistota 38 000 Kč, poplatky za služby 4 000 Kč, poplatek za zprostředkování

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+1
Výměra:
112 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
23.05.2022
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 15 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-s5gp6

my.matterport.com/show/?m=emfQoosvuis

Pronájem příjemného bytu o dispozici 3+1, v Kojetíně na ulici Kroměřížská. Byt o celkové výměře 112 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu (v domě jsou celkem čtyři jednotky). Byt je po rekonstrukci a nabízí se částečně vybavený. Součástí pronájmu jsou i společné prostory pro tyto čtyři bytové jednotky v dvorním traktu domu - posezení a zahrada. V dvorním traktu je možné parkovat - je zde brána na dálkové ovládání. Součástí pronájmu také sklep.

Praktická a elegantní kuchyně disponuje plynovým sporákem, horkovzdušnou troubou, lednicí a prostorná spíží v rohu místnosti. V kuchyni je i ostrůvek. V bytě dále najdeme tři prostorné pokoje, které jsou nezařízené. V bytě je samostatné WC. Součástí koupelny vana a pračka.

Dům nabízí dostatek soukromí a klid. V klidném okolí jsou také restaurace, obchod s potravinami, dětská hřiště, lékárna atd. Necelý kilometr od domu je vzdálené distribuční centrum společnosti Amazon.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-s5gp6-en

Nice apartment for rent, 3 + 1, in Kojetín on Kroměřížská street. The apartment with a total area of ​​112 m2 is located on the first floor of a brick house (there are a total of four units in the house). The apartment is after reconstruction and is offered partially furnished. The lease also includes common areas for these four residential units in the courtyard of the house - seating and garden. It is possible to park in the courtyard - there is a remote control gate. The rental also includes a cellar.

The practical and elegant kitchen has a gas stove, convection oven, refrigerator and a spacious pantry in the corner of the room. There is also an island in the kitchen. The apartment also has three spacious rooms, which are unfurnished. The apartment has a separate toilet. The bathroom has a bathtub and a washing machine.

The house offers plenty of privacy and tranquility. In a quiet area there are also restaurants, grocery store, playgrounds, pharmacy, etc. Less than a kilometer from the house is the Amazon distribution center.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.
Lokalita
V okolí
  • Hruška Kojetín - 3 minut (pěšky)
  • ENAPO Kojetín, Tyršova - 4 minut (pěšky)
Podobné
Byt

Byt