Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+21

Pronájem 3+kk, 71 m2

Mladá Boleslav II, Jana Palacha

18 000 Kč

včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu

Uložit

Provize realitní kanceláře:
Ano
Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
71 m2
Podlaží:
8. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
Ihned
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 16000 Kč. Tento pronájem je o 2 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nádherný světlý byt v klidné lokalitě Severní město v Mladé Boleslavi nabízí nájemníkům kompletní občanskou vybavenost. Vyběhnout můžete do nedalekého parku, navštívit hvězdárnu, děti využijí několik hřišť. V této lokalitě naleznete i mateřskou a základní školu, nákupní střediska, ale i menší obchody či restaurace. Dokonce, dle informací, je zde nejlepší květinářství v celém městě.

Samotný byt je vybaven nádhernou kuchyní navazující na obývací pokoj, průchozí až na lodžii, kde si vychutnáte slunečné dny. Díky změně dispozice bytu na 3kk po rekonstrukci, došlo k otevření prostoru. Zvětšena byla i koupelna, ale i při všech stavebních úpravách, byl kladen důraz na prostor v ostatních pokojích. Umístění v posledním patře zajišťuje klid a nízké nároky na energie. Na nízkých provozních nákladech se projevila i plastová okna a kompletní zateplení vnějšího pláště budovy.
Součástí bytového domu je společný výtah a kolárna, každý z bytů má k dispozici sklepní kóji. Byt je pronajímán vybavený, včetně pračky a sušičky. Stačí tedy odemknout a začít bydlet.

Tento byt Vás osloví svou světlostí, tichostí a útulností, díky povedené rekonstrukci. Severní město patří k vyhledávaným lokalitám a odpovídá tomu i poptávka po nemovitostech, proto pokud Vás zajímá více informací, budu se těšit na prohlídce nashledanou.
Lokalita
V okolí
  • Penny Market Mladá Boleslav, Havlíčkova - 5 minut (pěšky)
  • Albert Mladá Boleslav, Jana Palacha - 3 minut (pěšky)
Podobné
Byt

Byt