Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+2

Pronájem 2+kk, 72 m2

Nová Bělá, Hegerova

13 900 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
72 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
Ihned
Další vybavení:
Lednice
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 12700 Kč. Tento pronájem je o 1 200 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
POSLEDNÍ NOVÝ BYT - ATRAKTIVNÍ LOKALITA, ZCELA NOVÉ VYBAVENÍ BYTU, KLIMATIZACE, STŘEŽENÉ PARKOVÁNÍ ZDARMA, VYSOKÉ STROPY, PŘÍSTUP OTISKEM, ELEKTRONICKY STŘEŽENO, VYSOKÁ OKNA, LUXUSNÍ KOUPELNA, VÝTAH, ZAHRADA, VÍŘIVÝ BAZÉN, STŘEŠNÍ TERASA, GRILOVÁNÍ.

Nabízím k pronájmu nový, slunný, luxusní a plně klimatizovaný byt 2+kk na ulici Hegerova v Ostravě. Byt se nachází ve třetím patře. Přístup je řešen bezbariérově výtahem . Dispozičně se jedná o dva pokoje, z nichž jeden slouží zároveň jako kuchyň, koupelnu a záchod. Kuchyň je vybavena novou velmi vkusnou a prakticky řešenou kuchyňskou linkou s novými spotřebiči. V moderní koupelně je vestavěná sprcha, umyvadlo a zrcadlo. Mimo koupelnu je provedena vestavba pro umístění pračky a sušičky. Mimo koupelnu je rovněž umístěna toaleta. Pokoje jsou prostorné a klimatizované, s velkými okny, kdy každé z nich slouží jako balkon. Celý byt má instalováno úsporné a rafinované LED osvětlení, které je součástí vybavení bytu.

K bytu také náleží kamerově hlídané parkoviště, přístup na terasu s vířivkou a na zahradu.

Byt se nachází ve velmi vyhledávané klidné lokalitě se spoustou zeleně a zároveň s rychlou dostupností centra Ostravy, FM a nákupních center. Veškerá občanská vybavenost je v blízké vzdálenosti. Autobusová zastávka je 3 minuty pěší chůzí od budovy, centrum Ostravy a vlakové nádraží je dosažitelné za 15 minut po dálniční cestě, která se nachází v nedalekém okolí.

Byt bude připraven k nastěhování od 15.6.2022. Prohlídka bytu je možná kdykoliv po vzájemné domluvě. Fotografie jsou pro ochranu soukromí nájemníků pouze ilustrativní - prohlídka nutná. Kontakt: 737 215 111.

Cena činí od 13.900 Kč/měsíc + služby.
Lokalita
V okolí
  • ENAPO Paskov - 20 minut (pěšky)
  • Hruška Ostrava, Paskovská - 30 minut (pěšky)
Podobné
Byt

Byt