Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+7

Pronájem 3+1, 78 m2

Zelené Předměstí (Pardubice I), nábřeží Závodu míru

16 400 Kč

Uložit

Měsíční poplatky:
4 000 Kč
Kauce:
24 600 Kč
Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+1
Výměra:
78 m2
Podlaží:
8. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
8.08.2022
Další vybavení:
Pračka, Myčka, Lednice, Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 13800 Kč. Tento pronájem je o 2 600 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
REZERVOVÁNO
Nabízím byt 3+1 o výměře 78m2 k dlouhodobému pronájmu.

Byt se nachází v 8. patře panelového domu v samotném centru Pardubic na sídlišti nábř. Závodu míru. Tato bezkonkurenční pardubická lokalita kombinuje veškerou občanskou vybavenost společně s klidem v podobě procházek vedle staletých dubů podél povodí řeky Labe. V pěší vzdálenosti modernizovaná ZŠ, MŠ, obchodní centrum, hl. vlakové nádraží, hl. autobusové nádraží, univerzita, pošta, zimní stadion atd.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí v letech 2012-2014 (jádro, kuchyň s vestavěnými spotřebiči, podlahy, dveře, vestavěné skříně, úsporné osvětlení) a v roce 2019 došlo k částečné revitalizaci koupeny (zápustné umyvadlo s prostornou závěsnou skříní a LED zrcadlo se skříní). Plocha bytu je 70m2 a jeho součástí je zasklená lodžie 7,2m2 (s podlahovou krytinou) a sklep v přízemí 1,1m2 s praktickým regálovým systémem. V bytě je komora s vestavěnou skříní (na sušičku) a regálem. Okna všech místností jsou situována na západ, což zajišťuje velký přísun denního světla a slunečních paprsků. S bytem sousedí malý balkónek na patře, který osvětluje společnou chodbu a nabízí pěkný výhled na řeku Labe.

V domě je několik poskytovatelů internetového připojení a TV signál lze přijímat prostřednictvím pozemního digitálního vysílání (DVB-T2), kabelové sítě nebo satelitu, který je v bytě instalován. Vedle nových výtahů je v domě bezpečnostní kamerový systém a čipové otvírání dveří.

S ohledem na dispozice bytu a lokalitu budu upřednostňovat páry, které mají nebo plánují rodinu (max. 2 dospělí a 3 děti). S výjimkou ledničky a pračky nebude byt zařízený a tudíž si ho mohou nájemci vybavit dle vlastního vkusu (vč. vymalování).

Vratná kauce: 1 a 1/2 nájmu
Energie: fixní záloha 2 400 Kč za voda/vytápění a individuální záloha např. 1 600 Kč za elektřina/plyn
Podmínkou je přepis energií na nájemníka (elektřina/plyn).
Každý rok 1% sleva na nájemném jako odměna za stálost a spolehlivost!
Lokalita
V okolí
  • Tesco Pardubice - 6 minut (pěšky)
  • Albert Pardubice, Palackého třída - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Masarykovo náměstí - 10 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt