Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+12

Pronájem 2+kk, 48 m2

Braník, Branická

16 900 Kč

vratná jistota 16900 Kč, náklady na bydlení 4900 Kč, poplatek za podnájem

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
48 m2
Podlaží:
5. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
6.06.2022
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 16 900 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-59jg5

K dlouhodobému pronájmu nabízíme od 1.6.2022 byt o velikosti 2+kk, v klidné části Prahy, ulice Branická. Byt má 48 m2 a je plně zařízený. Nachází se v pátém patře šestipatrového cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep.

Kuchyň je vybavena myčkou, plynovým sporákem, troubou, digestoří a lednicí. Obývací pokoj je spojen s jídelnou, kde se nachází gauč, konferenční stůl, obývací stěna s televizí a jídelní stůl. V ložnici se nachází manželská postel s nočními stolky, velká skříň a komody. Koupelna je vybavena sprchou, umyvadlem a zrcadlem, pračkou a toaletou.

Nedaleko od bytu jsou cyklostezky vedoucí do centra - na Zbraslav a do Záběhlic. Kousek od bytu se nachází zastávky MHD, ze kterých se za 10 minut dostanete na Smíchovské nádraží nebo do centra.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-59jg5-en

For long-term rent we offer from 1.6.2022 apartment 2 + kk, in a quiet part of Prague, Branická street. The apartment has 48 m2 and is fully furnished. It is located on the fifth floor of a six-storey brick building without elevator. The advantage of this apartment is a cellar and a balcony.

The kitchen is equipped with a dishwasher, gas stove, oven, hood and refrigerator. The living room is connected to the dining room, where there is a couch, a coffee table, a living wall with TV and a dining table. The bedroom has a double bed with bedside tables, a large wardrobe and chests of drawers. The bathroom is equipped with a shower, sink and mirror, washing machine and toilet.

Not far from the apartment there are bike paths leading to the center - to Zbraslav and to Záběhlice. A short walk from the apartment there are public transport stops, from which you can get to Smíchovské nádraží or the city centre in 10 minutes.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • Tesco Praha 4, Novodvorská - 11 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 4, Antala Staška - 9 minut (pěšky)
  • uzel MHD Smíchovské nádraží - 22 minut (mhd)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 25 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt