Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+16

Pronájem 4+1, 194 m2

Břevnov (Praha 6), Slavníkova

49 000 Kč

+ Poplatky 10 000 Kč + 3 000 Kč elektřina

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
4+1
Výměra:
194 m2
Podlaží:
6. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
28.01.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 25000 Kč. Tento pronájem je o 24 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Moderní apartmán situovaný v 6. nadzemním podlaží novostavby v klidné části Břevnova. V 7. nadzemním podlaží se pak nachází prostorná střešní terasa s výhledem na Břevnov. Byt se nalézá v klidné ulici a je orientován do tichého vnitrobloku.

Srdcem bytu je prostorný obývací pokoj s krbem, průchozí do plně vybavené kuchyně s balkonem orientovaným do vnitrobloku. Apartmán se dále skládá ze tří samostatných ložnic a dvou koupelen. Větší koupelna je přímo přístupná z hlavní ložnice a disponuje vanou. Menší koupelna je pak vybavena sprchou a automatickou pračkou. V celém apartmánu se nacházejí prostorné vestavěné skříně a klimatizační jednotky.

K apartmánu dále náleží 2 parkovací místa v garáži a sklepní prostor. V domě se také nachází sušárna a kočárkárna. Ve dvoře domu je volně přístupné dětské hřiště.

Zálohy na služby činí 10 000 Kč měsíčně plus 3 000 Kč jako záloha na elektřinu. Nastěhování je možné ihned.

Modern apartment situated on the 5th floor of a new building in a quiet part of Břevnov. On the 6th floor there is a spacious roof terrace overlooking Břevnov. The apartment is located in a quiet street and is oriented to a quiet courtyard.

The heart of the apartment is a spacious living room with fireplace, through to a fully equipped kitchen with a balcony facing the courtyard. The apartment further consists of three separate bedrooms and two bathrooms. The larger bathroom is directly accessible from the master bedroom and has a bathtub. The smaller bathroom is equipped with a shower and an automatic washing machine. There are spacious built-in wardrobes and air conditioning units throughout the apartment.

The apartment also has 2 parking spaces in the garage and a cellar area. There is also a drying room. In the courtyard of the house there is a freely accessible children's playground.

Utility deposits are 10 000 CZK per month plus 3 000 CZK as a deposit for electricity. Move-in is possible immediately.
Lokalita
V okolí
  • BILLA Praha 6 - Břevnov, 8. listopadu - 2 minut (pěšky)
  • BILLA Praha 6 - Břevnov, Bělohorská - 2 minut (pěšky)
  • uzel MHD Dejvická - 14 minut (mhd)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 21 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt