Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+6

Pronájem 2+kk, 52 m2

Bubeneč (Praha 7), Šmeralova

30 000 Kč

+ poplatky 2 000 Kč měsíčně

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
52 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
1.06.2022
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 17000 Kč. Tento pronájem je o 13 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Královská obora Stromovka je jeden z nejkrásnějších parků v Praze, proto je bydlení v ulici Šmeralova velice vyhledávané. Dům z roku 1905 po kompletní rekonstrukci nabízí mnoho bytů a jeden z nich je právě příjemné 50 metrové 2+kk s průchozí šatnou.
Dispozice bytu je tvořena prostornou vstupní chodbou, samostatnou toaletou, světlým obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí s krásnými okny, ze které se do koupelny vchází skrze krásnou šatnu se skříněmi od podlahy ke stropu.
Plynový kotel, nová zvukotěsná špaletová okna s trojsklem, kvalitní nenápadná dlažba a stromečkové dubové parkety zajistí teplo domova. K bytu náleží sklepní kóje. Poplatky bytu budou cca 3.000 Kč + internet.

Stromovka Park (Královská obora Stromovka) is one of the most beautiful parks in Prague, that’s why the living in Šmeralova Street is so popular. The building was built in 1905, you can find there lots of apartments, one of them is a cozy 2+kk apartment with the area of 50m2 and a passable cloakroom.
The layout is composed of a large entrance corridor, a separate toilet, a bright living room with the fully equipped kitchenette, a bedroom with the attractive windows, which leads through a beautiful cloakroom with the floor to ceiling wardrobes to the bathroom.
A gas boiler, new acoustic insulated triple glazed windows with double frames, a quality, unobtrusive tiling, a herringbone oak parquet flooring give you a touch of home atmosphere. A cellar belongs to the apt. The utilities approx. 3000 CZK per month + the internet access.
Lokalita
V okolí
  • BILLA Praha 7 - Holešovice, Letenské Náměstí - 3 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 7, Korunovační - 3 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 12 minut (mhd)
  • uzel MHD Dejvická - 13 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt