Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+12

Pronájem 2+kk, 48 m2

Čakovice, Bermanova

14 990 Kč

vratná jistota 16490 Kč, náklady na bydlení 2298 CZK + 1500 garážové stání, poplatek za podnájem

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
48 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
30.05.2022
Další vybavení:
Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 14 990 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-w6wsw

Virtuální prohlídka:
https://vr.https://idealninajemce.cz/w6wsw/bermanova12/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Čakovice. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je i balkón a garážové parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, varnou deskou, digestoří a jídelním stolem s židlemi. Obývací část je zařízena sedací soupravou. V krásné koupelně je sprchový kout, umyvadlo, pračka a toaleta je oddělená. V ložnici najdeme postel.

V okolí domu najdeme restaurace, dětské hřiště, supermarket Lidl, mateřskou školu atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Sídliště Čakovice, která je vzdálená šest minut chůze od domu. Spojení do centra Prahy zajišťuje vlak.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-w6wsw-en

Virtuální prohlídka:
https://vr.https://idealninajemce.cz/w6wsw/bermanova12/index.htm

For long-term sublease, we offer a pleasant 2 + kk apartment in an attractive location in Prague - Čakovice. The apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony and a garage parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, microwave, electric oven, hob, extractor hood and dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa. The beautiful bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet is separate. We find a bed in the bedroom.

In the vicinity of the house we find a restaurant, playground, Lidl supermarket, kindergarten, etc. Transport accessibility is provided by the Sídliště Čakovice stop, which is a six-minute walk from the house. The connection to the center of Prague is provided by a train.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • Globus Čakovice - 9 minut (pěšky)
  • Tesco Praha 9, Cukrovarská - 12 minut (pěšky)
  • uzel MHD Nádraží Holešovice - 7 minut (mhd)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 8 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt