Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+3

Pronájem 2+kk, 67 m2

Holešovice (Praha 7), Kamenická

27 000 Kč

+ Poplatky 4 800 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
67 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
9.03.2022
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 18000 Kč. Tento pronájem je o 9 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Pronájem útulně vybaveného bytu 2+kk, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží historického činžovního domu jen pár kroků od Letenských sadů.

Byt má prostornou vstupní halu z vestavěnou skříní, ze které se jde do obývací části, do koupelny, na samostatnou toaletu a do technické místnosti. Obývací část je velmi prostorná a díky velkým špaletovým oknům je i neobyčejně světlá. Kuchyňský kout je plně vybaven včetně nádobí (myčka, lednice s mrazákem, plynový sporák, rychlovarná konvice). Navíc jsou zde nové vestavné skříně náležející ke kuchyňské lince. Obývací pokoj má novou sedací soupravu, satelitní televizi, internetové připojení - vysokorychlostní garantovaný ethernet pouze pro tento objekt.
V bytě jsou nově renovovány parkety v prostoru kuchyně, obývacího pokoje a chodby, celý byt je kompletně nově vymalován.

Velká ložnice je vybavena manželskou postelí, ložním prádlem (polštáře, peřiny, povlečení), úložnými prostory a skříněmi, na oknech jsou zatemňovací rolety dělané na míru. Z ložnice je přístup do šatny.

Majitel provádí vlastním nákladem nezbytnou údržbu bytu včetně oprav elektrospotřebičů apod.
Je možno využít uzamykatelného prostoru pro kola, který je v suterénu domu a je zdarma. K domu náleží též malá předzahrádka ve vnitřním traktu domu.

Byt se nachází v těsné blízkosti Letenských sadů. V pěší vzdálenosti je tramvajová zastávka Kamenická a Letenské náměstí. V okolí je hodně restaurací a kaváren. Lokalita Holešovice patří v současnosti k nejatraktivnějším lokacím k bydlení pro všechny věkové kategorie.

Kauce je 1 měsíční nájem. K nastěhování volný ihned. Provize realitní kanceláři činí jeden měsíční nájem + DPH.

Cozy furnished apartment 2+kk for rent, located on the 3rd floor of a historic apartment building just a few steps from Letenské sady.

The apartment has a spacious entrance hall with built-in wardrobe, from which you go to the living area, to the bathroom, to a separate toilet and to the utility room. The living area is very spacious and thanks to the large windows it is also extremely bright. The kitchenette is fully equipped including utensils (dishwasher, fridge-freezer, gas cooker, kettle). In addition, there are new built-in cupboards belonging to the kitchen counter. The living room has a new sofa, satellite TV, internet connection - high speed guaranteed ethernet only for this property.
The apartment has newly renovated parquet floors in the kitchen, living room and hallway, the whole apartment is completely newly painted.

The large bedroom is furnished with a double bed, bed linen (pillows, duvets, sheets), storage space and wardrobes, the windows have blackout blinds made to measure. From the bedroom there is access to the wardrobe.

The owner carries out at his own expense the necessary maintenance of the apartment, including repairs of electrical appliances, etc.
It is possible to use the lockable bike room, which is in the basement of the house and is free of charge. There is also a small front garden in the inner wing of the house.

The apartment is located in close proximity to Letenské sady. In walking distance there is a tram stop Kamenická and Letenské náměstí. There are many restaurants and cafes in the vicinity. The location Holešovice is currently one of the most attractive locations to live for all ages.

The deposit is 1 month's rent. Available to move in immediately. Real estate agency commission is one month rent + VAT.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 7, Letohradská - 1 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 7, Milady Horákové - 3 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 10 minut (mhd)
  • uzel MHD Nádraží Holešovice - 11 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt