Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+8

Pronájem 3+kk, 67 m2

Holešovice (Praha 7), U papírny

21 900 Kč

vratná jistota 22 500 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč Kč/měs., poplatek za podnájem

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
67 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
9.06.2022
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 27000 Kč. Tento pronájem je o 5 100 Kč levnější.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-wai

Virtuální prohlídka:
vr.https://idealninajemce.cz/wai/upapirny5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný a světlý byt v žádané lokalitě Praha - Holešovice. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. Dům je situován bokem od dopravního ruchu a celá ulice je opravdu velmi klidná. K bytu přísluší i sklepní kóje. Byt má vlastní kotel značky Protherm a podlahové topení v koupelně.

Byt se nabízíe nevybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou s indukční deskou a lednicí. Obývací část spojená s kuchyní a oba pokoje jsou nezařízené. V krásné zrekonstruované koupelně je jak sprchový kout, tak i vana. Toaleta je oddělená.

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, 5 min pěšky Výstaviště Holešovice a park Stromovka. Skvělá dopravní dostupnost - 3 min pěšky na zastávku metra linky A Nádraží Holešovice, 5 min pěšky tram zastávky Výstaviště Holešovice i Nádraží Holešovice.

Byt je volný k nastěhování ihned. Vratnou jistotu lze po dohodě rozdělit do dvou plateb. Domácí mazlíčci po domluvě povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-wai-en

Virtual tour:
vr.https://idealninajemce.cz/wai/upapirny5/index.htm

For long-term sublease, we offer a spacious and bright apartment in the desired location of Prague-Holesovice. The apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment also has a cellar. The apartment has its own Protherm boiler and underfloor heating in the bathroom.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen has a refrigerator. The living area and rooms are unfurnished. The renovated bathroom has a shower, corner bathtub and sink. The toilet is separated.

Near the house there are all civic amenities - shops, restaurants, 5 minutes walk from the Exhibition Grounds Holešovice and Stromovka Park. Great transport accessibility - 3 min walk to the metro station line A Nádraží Holešovice, 5 min walk to the tram stop Výstaviště Holešovice and Nádraží Holešovice.

The apartment is free to move in immediately. The refundable security deposit can be divided into two payments upon agreement. Pets allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • Albert Praha 7, Schnirchova - 6 minut (pěšky)
  • Levné potraviny Praha, Veletržní - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Nádraží Holešovice - 6 minut (mhd)
  • uzel MHD Florenc - 9 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt