Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+3

Pronájem 6+1, 297 m2

Josefov, Pařížská

150 000 Kč

+ 15.000 Kč/měs.

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
6+1
Výměra:
297 m2
Podlaží:
5. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
1.07.2022
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 150 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Unikátní triplex 6+kk (297m2) se střešní terasou nacházející se v 5., 6. a 7. patře reprezentativního secesního čínžovního domu s výtahem v nejexkluzivnějní části Prahy - Pařížské ulici, Praha 1 - Josefov. Na dosah ruky jsou prestižní módní prodejny, velké množství historických staveb, kulturních a historických památek, veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní spojení. V bytě se nachází prostorný obývací pokoj propojení s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Dále je v bytě hlavní ložnice s vlastní koupelnou, 4 další ložnice, 4 koupelny a střešní terasa (25m2) s krásným výhledem Prahy. Byt je nezařízený nábytkem. K dispozici je klimatizace, vestavěné skříně, úložné prostory, vysoké stropy, dřevěné podlahy a dlažba. K nastěhování od července 2022. Prohlídky po dohodě možné už nyní.

Unique triplex (297m2) of 5 bedrooms and roof terrace situated on 5th, 6th and 7th floor of representative Art Nouveau apartment building with elevator in the most exclusive part of Prague - Parizska street, Prague 1-Josefov. Prestigious fashion stores, a large number of historic buildings, cultural and historical monuments, all civic amenities and perfect transport connections are within easy reach.
The apartment comprises spacious living room connected with dining area and fully equipped kitchen. Furthermore there are master bedroom with en-suite bathroom, 4 more bedrooms, 4 more bathroom and roof terrace (25m2) with a very nice view of Prague. The apartment is unfurnished. Available is air-conditioning, built-in wardrobe, storage spaces, high ceilings, wooden floors and tiles. Available from July 2022. Vieiwng possible upon an agreement.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 1, Maiselova - 2 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 1, Kaprova - 2 minut (pěšky)
  • uzel MHD Můstek (metro A,B) - 6 minut (mhd)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 8 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt