Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+7

Pronájem 4+kk, 131 m2

Karlín, Křižíkova

54 000 Kč

poplatky 8 341 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
4+kk
Výměra:
131 m2
Podlaží:
7. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
Ihned
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 35000 Kč. Tento pronájem je o 19 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Právě dokončený byt 4+kk se dvěma koupelnami, třemi ložnicemi a dvěma parkovacími místy v garáži v nejvyšším nadzemním podlaží (7. NP). Jedná se o luxusní bydlení v nové nadčasové rezidenci Karolína Plazza na Praze 8 v prestižní a vyhledávané části Karlína.

Projekt Karolína Plazza 2 obsahuje 54 bytů a 13 ateliérů s dispozicemi 1+kk až 4+kk a retailové a kancelářské prostory v 1. a 2. nadzemním podlaží. Podzemní část domu (1. a 2. podzemní podlaží) je vyhrazena pro parkování.

Dispozice bytu je velmi praktická a nabízí tři samostatné ložnice a dvě koupelny. Hlavní ložnice disponuje en-suite koupelnou a také šatnou. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s nadstandardní kuchyní a vstupem na terasu směřující do ulice Křižíkova. Z obou ložnic orientovaných do dvora rezidence je vstup na dvacetimetrový balkón.

Zastávka tramvají 3, 8, 52 a metra B “Křižíkova“ je přímo u domu. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut. V blízkosti rezidence je vrch Vítkov či Karlínské náměstí.

Kauce stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize realitní kanceláři jeden měsíční nájem + DPH.  K nastěhování připraveno ihned.

Just completed apartment 4+kk with two bathrooms, three bedrooms, and two parking spaces in the garage, situated on the top floor (6th floor). A luxury living in the new timeless Karolína Plazza residence in Prague 8 in the prestigious and sought-after part of Karlín.

The Karolína Plazza 2 project contains 54 apartments and 13 studios with layouts from 1+kk to 4+kk and retail and office space on the ground and 1st floors. The underground part of the house (1st and 2nd underground floors) is reserved for parking.

The layout of the apartment is very practical and offers three separate bedrooms and two bathrooms. The master bedroom has an en-suite bathroom as well as a dressing room. The dominant feature of the apartment is a spacious living room with an above-standard kitchen and access to the terrace facing Křižíkova Street. From both bedrooms facing the courtyard of the residence, there is the entrance to a balcony (20 sqm).

Tram stop 3, 8, 52, and metro B "Křižíkova" is right next to the house. Florenc Bus Station and Main Train Station are within minutes. Near the residence is Vítkov hill or Karlínské náměstí.

The deposit is set at two months' rent. Commission to the real estate agency one month's rent + VAT. Ready to move in immediately.
Lokalita
V okolí
  • BILLA Praha 8 - Karlín - 2 minut (pěšky)
  • Albert Praha 8, Sokolovská - 3 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 3 minut (mhd)
  • uzel MHD Palmovka - 4 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt