Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+13

Pronájem 2+kk, 45 m2

Karlín, Sokolovská

24 900 Kč

poplatky zahrnují všechno pro jednu osobu, kromě internetu

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
45 m2
Podlaží:
2. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 20000 Kč. Tento pronájem je o 4 900 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nový, zařízený, klidný byt 2+kk, 45 m2, ve druhém patře zrekonstruované historické pětipatrové budovy s výtahem, přímo naproti Karlínskému náměstí v nové a rychle se rozvíjející čtvrti Karlín.

Byt je moderně vybaven všemi spotřebiči a stylovým nábytkem ve skandinávském designu. Skládá se z útulného pokoje s kuchyní, ložnicí a koupelny se záchodem. V kuchyni je indukční varná deska, menší trouba, mikrovlnka, myčka, pračka, lednice. Z kuchyně se dostanete do ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Ložnice bude dovybavena skříní a má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou.

Celý byt je orientovaný do klidného vnitrobloku. V bytě je ústřední topení, termostat.

Byt se nachází ve velice žádané lokalitě Karlín, skoro v centru Prahy. Hned u domu je tramvajová zastávka Karlínské náměstí (2 min. na autobusového nádraží Florenc, 5 min. na Náměstí Republiky, 10 min. na Václavského náměstí). Metro Křižíkova a obchody Billa, Albert, Rossmann jsou vzdálené 5 min. pěšky od domu. Karlínské náměstí má parkovou úpravu se vzrostlou zelení, kterou doplňuje dětské hřiště a fontána. Lokalita poskytuje velké množství kaváren a restaurací a je ideální na procházky a sportování podél řeky Vltavy.

Poplatky činí 900 Kč./ měs. pro 1 os. + 2.000 Kč./ měs. zálohy na energii a vodu + 250 Kč./ měs. internet.

K dispozici od 4.7.2022.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena majitelem)

ID nemovitosti ANK0016-0002.

New, furnished, quiet apartment 2 + kk, 45 sqm, on the second floor of a reconstructed historic five-storey building with a lift, directly opposite Karlín Square in the new and rapidly developing district of Karlín.

The apartment is modernly equipped with all appliances and stylish furniture in Scandinavian design. It consists of a cozy room with kitchen, bedroom and bathroom with toilet. The kitchen has an induction hob, small oven, microwave, dishwasher, washing machine, fridge. From the kitchen you can reach the bedroom with double bed and sofa bed. The bedroom will be fitted with a wardrobe and has a private bathroom with shower and toilet.

The whole apartment is oriented to the courtyard. The apartment has central heating, thermostat.

The apartment is located in a very desirable location Karlin, almost in the center of Prague. Right next to the house is a tram stop Karlinske namesti (2 min. to bus station Florenc, 5 min. to Namesti Republiky, 10 min. to Wenceslas Square.) Metro Krizikova and shops Billa, Albert, Rossmann are 10 min walk from the house. Karlín Square has a park with mature greenery, which is complemented by a playground and a fountain. The location provides a large number of cafes and restaurants and is ideal for walking and sports along the Vltava River.

Fees are 900 czk monthly for 1 person. + 2000 czk monthly energy and water + 250 czk monthly internet.

Available from 4.7.2022.

Building energy performance: G (not communicated by owner)
Lokalita
V okolí
  • Kaufland Praha 8 - Libeň - 3 minut (pěšky)
  • BILLA Praha 8 - Libeň - 6 minut (pěšky)
  • uzel MHD Palmovka - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 13 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt