Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+16

Pronájem 3+kk, 125 m2

Košíře, Holečkova

51 000 Kč

+ poplatky

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
125 m2
Podlaží:
6. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
6.01.2022
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 23000 Kč. Tento pronájem je o 28 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+kk o užitné ploše 125 m2 s terasou v 5.. patře novostavby právě dokončeného rezidenčního projektu na Praze 5 - Smíchov. Budova s výtahem poskytuje mnoho nadstandardních doplňkových služeb jako je recepce, bazén, wellness a rozlehlá společná zahrada v uzavřeném vnitrobloku. Za příplatek lze pronajmout parkovací stání v podzemních garážích.

Dispozice zahrnují prostornou a světlou obývací místnost, moderní kuchyňský kout nadstandardně vybavený všemi spotřebiči, dvě ložnice, z nichž jedna disponuje vlastní koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem, samostatnou koupelnu se sprchovým koutem i toaletou a předsíň.

V projektu byly použity vysoce kvalitní materiály. Masivní dřevěné podlahy. V koupelnách velkoformátová dlažba. Podlahové topení v celém bytě. Francouzská okna se zvukovou izolací zajišťující klid a také nadměrné osvětlení. Každá z místností disponuje vlastním vstupem na terasu s panoramatickým výhledem.

V bezprostředním okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost – služby, obchody, školy, školky, dětská hřiště, kavárny a kvalitní restaurace. Skvělá dopravní dostupnost s napojením na pražský městský okruh. Autobusová zastávka Holečkova přímo před domem. Zastávka tramvaje Bertramka s přímým spojením na stanici metra Anděl je vzdálena necelých 5 minut chůze od domu. Nedaleko leží Petřínské sady, park Mrázovka a také vyhledávané obchodní centrum Nový Smíchov.

K dispozici ihned.

We offer for rent a spacious apartment 3+kt with usable area of 125 sqm with terrace on the 5th floor of a newly completed residential project in Prague 5 - Smíchov. The building with elevator provides many superior additional services such as reception, swimming pool, wellness and a large common garden in an enclosed courtyard. For an additional fee, parking space in the underground garage can be rented.

The layout includes a spacious and bright living room, modern kitchenette superbly equipped with all appliances, two bedrooms, one of which has an en-suite bathroom with bath, shower, toilet and bidet, separate bathroom with shower and toilet and a hallway.

High quality materials have been used in the project. Solid wood floors. Large format tiles in the bathrooms. Underfloor heating throughout the apartment. French windows with soundproofing to ensure peace and also excessive lighting. Each of the rooms has its own entrance to the terrace with panoramic views.

In the immediate vicinity of the apartment there are all civic amenities - services, shops, schools, kindergartens, playgrounds, cafes and quality restaurants. Great transport accessibility with connection to the Prague city ring road. Bus stop Holečkova right in front of the house. The tram stop Bertramka with direct connection to the metro station Anděl is less than 5 minutes walk from the house. Nearby are Petřínské sady, Mrázovka Park and the popular Nový Smíchov shopping centre.

Available immediately.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 5, Švédská - 2 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 5, Brožíkova - 5 minut (pěšky)
  • uzel MHD Anděl - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Smíchovské nádraží - 16 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt