Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+8

Pronájem 3+kk, 61 m2

Košíře, Holečkova

39 000 Kč

v ceně jsou již zahrnuty poplatky vč. energií a wifi

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
61 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
4.07.2022
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 23000 Kč. Tento pronájem je o 16 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Luxusní komfortně zařízený byt 3+kk o celkové rozloze 61 m2 se nachází v 1.nadzemním patře Residence Holečkova, Praha 5.
Byt je kompletně vybaven nábytkem na míru. K dispozici jsou dvě ložnice, šatna, pračka se sušičkou, dvě koupelny vždy se sprchovým koutem a WC, na míru vyráběný kuchyňský kout, obytná místnost s jídelním koutem a rozkládacím sofa, TV /SAT/WIFI.
Byt se nachází v těsné blízkosti tramvajové zastávky U Zvonu, 5 min na metro Anděl.1x týdně průběžný úklid s výměnou povlečení a ručníků, prádelna pro hosty, připojení TV/WIFI/ SAT, služba recepce. Možnost krátkodobého pronájmu. Byt je dostupný k pronájmu od 4.7.2022.

Luxury comfortable furnished apartment 3 + kk with an area of ​​61 m2 is located in the 1st floor room Holečkova Residence, Prague 5.
The apartment is fully equipped with custom furniture. There are two bedrooms, dressing room, washing machine with dryer, two bathrooms each with shower and toilet, custom-made kitchenette, living room with dining room and sofa bed, TV / SAT / WIFI.
The apartment is located in close proximity to the tram stop U Zvonu, 5 min to the metro station Andel. Possibility of free charge.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 5, Brožíkova - 3 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 5, Plzeňská - 5 minut (pěšky)
  • uzel MHD Anděl - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Smíchovské nádraží - 16 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt