Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+15

Pronájem 4+kk, 209 m2

Košíře, Holečkova

84 000 Kč

+ poplatky

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
4+kk
Výměra:
209 m2
Podlaží:
6. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
10.12.2021
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 71000 Kč. Tento pronájem je o 13 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nabízíme k pronájmu prostorný byt 4+kk o podlahové ploše 179 m2 s terasou ve 5. patře právě dokončeného rezidenčního projektu s výtahem a množstvím nadstandardních doplňkových služeb jako je recepce, bazén, wellness a rozlehlá společná zahrada v uzavřeném vnitrobloku. K bytu náleží sklep a za příplatek lze pronajmout parkovací stání v podzemních garážích.

Dispozice zahrnují prostornou a světlou obývací místnost, moderní kuchyňský kout s barovým pultem nadstandardně vybavený všemi spotřebiči, tři ložnice, z nichž jedna disponuje vlastní koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem, samostatnou koupelnu s vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem, předsíň, oddělenou toaletu a technickou místnost.

V projektu byly použity vysoce kvalitní materiály. Masivní dřevěné podlahy. V koupelnách velkoformátová dlažba. Podlahové topení v celém bytě. Francouzská okna se zvukovou izolací zajišťující klid a také nadměrné osvětlení. Každá z místností disponuje vlastním vstupem na terasu s panoramatickým výhledem.

V bezprostředním okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost – služby, obchody, školy, školky, dětská hřiště, kavárny a kvalitní restaurace. Skvělá dopravní dostupnost s napojením na pražský městský okruh. Autobusová zastávka Holečkova přímo před domem. Zastávka tramvaje Bertramka s přímým spojením na stanici metra Anděl je vzdálena necelých 5 minut chůze od domu. Nedaleko leží Petřínské sady, park Mrázovka a také vyhledávané obchodní centrum Nový Smíchov.

K dispozici ihned.

We offer for rent a spacious apartment 4+kt with a floor area of 179 sqm with terrace on the 5th floor of a just completed residential project with elevator and a number of extra services such as reception, swimming pool, wellness and a large common garden in a closed courtyard. The apartment comes with a cellar and for an additional fee you can rent a parking space in the underground garage.

The layout includes a spacious and bright living room, modern kitchenette with a bar counter superbly equipped with all appliances, three bedrooms, one of which has an en-suite bathroom with bath, shower, toilet and bidet, separate bathroom with bath, shower, toilet and bidet, hallway, separate toilet and an utility room.

High quality materials were used in the project. Solid wood floors. Large format tiles in the bathrooms. Underfloor heating throughout the apartment. French windows with soundproofing to ensure peace and also excessive lighting. Each of the rooms has its own entrance to the terrace with panoramic views.

In the immediate vicinity of the apartment there are all amenities - services, shops, schools, kindergartens, playgrounds, cafes and quality restaurants. Great transport accessibility with connection to the Prague city ring road. Bus stop Holečkova right in front of the house. The tram stop Bertramka with direct connection to the metro station Anděl is less than 5 minutes walk from the house. Nearby are Petřínské sady, Mrázovka Park and the popular Nový Smíchov shopping centre.

Available immediately.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 5, Švédská - 2 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 5, Brožíkova - 5 minut (pěšky)
  • uzel MHD Anděl - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Smíchovské nádraží - 16 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt