Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+5

Pronájem 2+kk, 105 m2

Malá Strana (Praha 1), Vlašská

24 900 Kč

poplatky: viz text

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
105 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
1.07.2022
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 20500 Kč. Tento pronájem je o 4 400 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Atypický zařízený byt 2+kk s galerií ve skvělé lokalitě Malé Strany v sousedství německé a americké ambasády. Byt se nachází ve 4. a posledním nadzemním podlaží historického klasicistního domu U Vodopádu, jehož historie sahá až do 14. století. V domě jsou zachovány veškeré původní architektonické a dekorační prvky.

Byt se skládá ze samostatného pokoje spojeného s plně vybavenou kuchyní s plně funkčním krbem a výhledy na kostel sv. Mikuláše, Pražský hrad či Petřín. Dále byt disponuje koupelnou s prostorným sprchovým koutem. Zajímavostí je galerie vhodná i pro umístění lůžka. V domě je automatická pračka k dispozici všem nájemcům, umístěná v suterénu domu. V létě je možné zabudování klimatizace. Zálohy na služby činí 7 000 Kč měsíčně včetně ultra rychlého internetového připojení.

Atypical furnished apartment 2+kk with a gallery in a great location of the Lesser Town (Malá Strana) in the neighborhood of the German and American embassies. The apartment is located on the 3rd and last floor of the historic classicist house U Vodopádu, whose history dates back to the 14th century. All original architectural and decorative elements are preserved in the house.

The apartment consists of a separate room connected to a fully equipped kitchen with a fully functional fireplace and views of the Church of St. Nicholas, Prague Castle, or Petřín Hill. There is a bathroom with a spacious shower. Of interest is the gallery, also suitable for placing a bed. In the house, there is an automatic washing machine available to all tenants, located in the basement of the house. In summer, it is possible to install air conditioning. Deposits for services amount to 7 000 CZK per month, including an ultra-fast internet connection.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 1, Nerudova - 2 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 1, Karmelitská - 4 minut (pěšky)
  • uzel MHD Národní třída - 15 minut (mhd)
  • uzel MHD Anděl - 18 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt