Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+11

Pronájem Atypický, 11 m2

Malá Strana (Praha 5), náměstí Kinských

14 700 Kč

+ 1800Kč poplatky vč. internetu a energií

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
Atypický
Výměra:
11 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
1.07.2022
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 14 700 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Krásný zařízený pokoj 11m² se společnou zařízenou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou se nachází v Residenci Kinských v 1 NP. cihlového domu v ulici nám.Kinských, Praha 5. Dům prošel kompletní rekonstrukcí roku 2019.

Pokoj se nachází ve 2 pokojovém bytě s 1 koupelnou a další toaletou, kuchyní a jídelním koutem. Společné prostory jsou kompletně vybaveny: pračka, myčka, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, toaster, žehlička, vysavač, mop, varná deska, nádobí. Pokoj je vybavený: postel, pracovny stůl, křeslo, skříň, přikrývka a polštář.

Internet a úklid společných prostor je již zahrnut v ceně nájmu, a to jednou týdně. Dále je také k dispozici zcela zdarma fitness, prádelna (na mince) a společná terasa.

Bydlení se nachází ve velice lukrativní lokalitě přímo v centru města a v těsné blízkosti zahrady ,,Kinských" a parku ,,Petřín". Výborná občanská vybavenost : obchodní centrum Anděl, Cinema City Nový Smíchov, školy, restaurace , bary a mnoho dalšího. Výborné dopravní spojení: 200m na tram. zastávku ,, Újezd", 10min chůze stanice metra Anděl nebo pět zastávek tram. na vlakové nádraží ,,Praha – Smíchov".

Vhodné především pro studenty. Min. doba pronájmu 3 měsíce. Dostupný ihned.

Beautiful furnished room 11m² with a shared kitchen, bathroom with shower and toilet is located in the Residence Kinských on the 1st floor. brick house in the street nám.Kinských, Prague 5. The house was completely renovated in 2019.

The room is in a 2 bedroom apartment with one bathroom and another toilet, kitchen and dinning area. Common areas are fully equipped: washing machine, dishwasher, oven, microwave, kettle, toaster, iron, vacuum cleaner, mop, ceramic hob, dishes. The room is equipped with: bed, study desk, armchair, wardrobe, blanket and pillow.
Internet connection and common area cleaning is already included in the rent once a week. There is also a completely free fitness, laundry (coin operated) and a common terrace.

The building is located in a very lucrative location right in the city center and close to the garden "Kinských" and park "Petřín". Excellent civic amenities: Anděl shopping center, Cinema City Nový Smíchov, schools, restaurants, bars and much more. Excellent transport links: 200m by tram. stop "Újezd", 10min walk to the metro station Anděl or five tram stops to the train station "Prague - Smíchov".

Especially suitable for students for medium-term rental. Available immediately.
Lokalita
V okolí
  • Tesco Praha 5, Arbesovo nám. - 4 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 5, Zborovská - 4 minut (pěšky)
  • uzel MHD Národní třída - 9 minut (mhd)
  • uzel MHD Anděl - 12 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt