Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+5

Pronájem 2+kk, 47 m2

Michle (Praha 4), Kremnická

14 500 Kč

poplatky činí 2.500 Kč/měs. + el.energie, jež se převádí na nájemce

Měsíční poplatky:
2 500 Kč
Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
47 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
1.06.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 14 500 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
K dispozici v průběhu června
Exkluzivně Vám nabízíme pronájem bytu 2+kk situovaný ve 3.nadzemním podlaží panelového domu v Praze 4 – ul. Kremnická. Bytová jednotka má celkovou plochu 47,3m2 s lodžií ploše 3,5m2 a sestává z předsíně, samostatného wc, koupelny s rohovou vanou, ložnicí a z obývacího pokoje s kuchyňskou linkou (vybavena pračkou, pečící troubou se sklokeramickou deskou a lednicí s mrazákem + možno s dalším nábytkem na foto). K bytu náleží komora na chodbě (1,5m2 - započítaná do plochy bytu). Dům je v perfektním stavu - nový výtah, zateplení, okna, atp.

Poplatky činí 2.500,- Kč + spotřeba el.energie (bude převedeno na nájemce). Kauce/jistota činí 17.000,- Kč. Provize RK - 17.545,- Kč

Jedná se o příjemnou lokalitu obklopenou zelení s výbornou dostupností do centra města 10 min. autem, 25 min. MHD - autobusové spojení na metro C Kačerov. Škola, školka, nákupy a veškerá občanská vybavenost na dosah. Nedaleký Michelský a Kunratický les skýtá řadu možností k procházkám či sportovnímu vyžití. Ihned k dispozici.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Available in June

Exclusive offer of single bed apartment situated on 3rd floor of panel house in Prague 4 - street Kremnická. The apartment unit has a total area of 47,3sqm with loggia area of 3,5 sqm and consists of entrance hall, separate toilet, bathroom with corner bath, bedroom and living room with kitchen (equipped by washing machine, oven with ceramic hob and fridge / freezer + other furniture you see on pictures). To the apartment belongs the storage room on the corridor next to the apt (1,5sqm - counted in the usable area of the unit). The house has a new elevator and facade.

Utilities charges are CZK 2.500 + electricity consumption. Deposit is CZK 17,000. Agency commission - CZK 17,545.

Attractive location surrounded by greenery with excellent access to the city centre 10 min. by car, or 25 min. by public transport . Bus connection to metro C - Kačerov. Schools, shopping and everything else you may need in the area. Nearby Kunraticky forrest is a perfect place for relaxing walks, as well as for cycling, jogging and other sports activities.

Please note that a great advantage for potential tenants is that the apartment is under the professional administration of Bohemian Estates, which manages the apartment for its owner. The tenant has a contact person who solves all matters related to the lease (maintenance, rent payments, billing, supplements, etc.). The tenant is thus ensured a trouble-free use of the apartment with a complete service.
Lokalita
V okolí
  • Tesco Praha 4, Roztylské náměstí - 4 minut (pěšky)
  • Albert Praha 4, Hlavní - 8 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Míru - 26 minut (mhd)
  • uzel MHD Smíchovské nádraží - 30 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt