Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+4

Pronájem 3+kk, 91 m2

Nové Město (Praha 1), Růžová

38 900 Kč

poplatky: viz text

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
91 m2
Podlaží:
2. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
27.05.2022
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 38900 Kč. Tento pronájem odpovídá této ceně.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nádherný byt přímo v historickém centru Prahy se nachází ve 2. nadzemním podlaží nádherně zrekonstruovaného činžovního domu v srdci Nového Města. Byt se skládá z dlouhé prostorné vstupní chodby s vestavěnými skříněmi, dvou samostatných ložnic a dvou koupelen. Byt má prostornou šatnu a technickou místnost s přípojkou na pračku. Každá z ložnic má svoji vlastní koupelnu - jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou. Obytná část plynule navazuje na kuchyňský kout. Designová kuchyňská linka je vyrobená na míru a je vybavená všemi spotřebiči - sklokeramickou varnou deskou, digestoří, ledničkou s mrazákem, elektrickou troubou a myčkou. V každém pokoji je klimatizace a kvalitní vestavěné skříně. Podlahové krytiny tvoří dřevěné parkety a dlažba. Okna jsou dřevěná, vybavená elektrickými žaluziemi. Krásnou atmosféru v bytě dotváří podsvícení podhledů, které je možné měnit dle nálady.

Výše kauce je stanovena na 2 měsíční nájmy. Provize realitní kanceláři činí jeden měsíční nájem + DPH.
Poplatky jsou nastaveny na 3 800 Kč na osobu na měsíc. K nastěhování volný ihned.

Beautiful apartment right in the historic center of Prague, located on the 1st floor of a beautifully renovated apartment building in the heart of the New Town. The apartment consists of a long spacious entrance hall with built-in wardrobes, two separate bedrooms, and two bathrooms. The apartment has a spacious dressing room and a utility room with a connection for a washing machine.
Each of the bedrooms has an en-suite bathroom - one with a shower and the other with a bathtub. The living area is connected to the kitchenette. The designer kitchen is custom-made and is equipped with all appliances - ceramic hob, extractor hood, fridge with freezer, electric oven, and dishwasher. Each room has air conditioning and quality built-in wardrobes. The floor coverings are wooden parquet and tiles. The windows are wooden, equipped with electric blinds. The beautiful atmosphere in the apartment is completed by the backlighting of the ceilings, which can be changed according to the mood.

The security deposit is set at 2 monthly rents. The real estate agency commission is one monthly rent + VAT.
The fees are set at 3 800 CZK per person per month. Available immediately.
Lokalita
V okolí
  • Albert Praha 1, Václavské náměstí 812/59 - 4 minut (pěšky)
  • Albert Praha 1, Václavské náměstí 21/831 - 4 minut (pěšky)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 7 minut (mhd)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 8 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt