Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+4

Pronájem 3+kk, 56 m2

Nové Město (Praha 2), Vyšehradská

31 000 Kč

Poplatky za služby a energie 7300 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
56 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 27000 Kč. Tento pronájem je o 4 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Nabízíme dlouhodobý pronájem luxusního kompletně zařízeného apartmánu o dispozici 3+kk 56 m2 v Praze 2 v moderním uzavřeném rezidenčním komplexu v klidné části Prahy nedaleko centra. Atypicky řešený apartmán je situován ve 3. podlaží a je zařízen moderním nábytkem a kvalitními dřevěnými podlahami s podlahovým topením. Samostatná ložnice, obývací pokoj spojený s kuchyňskou linkou a další ložnice umístěná v patře, v podkroví apartmánu. Pohodlná rozkládací pohovka a moderní televize se satelitem v obývacím pokoji. Wi-fi připojení k internetu. Kvalitní moderní kuchyňská linka s úspornými vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí, trouby a mikrovlnné trouby. Manželská postel s anatomickou zdravotní matrací v obou ložnicích. Pracovní stůl a úložný prostor v podkrovní ložnici umožňují její využití také jako pracovny. Moderní koupelna s toaletou, bidetem, sprchovým koutem a pračkou se sušičkou. Vestavěná skříň s dostatkem úložných prostor ve vstupní chodbě. V komplexu denní recepce v pracovních dnech a 24 hod. pohotovostní telefonická linka. V areálu restaurace a obchodní centrum. Vynikající kombinace klidné krásné lokality a dostupnosti do centra (1 min.). Cena pronájmu: 31.000 Kč,- měsíčně plus poplatky za služby a energie: 7.300 Kč měsíčně. Možnost pronájmu garážového stání za příplatek 1.950,- Kč. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti). ID nemovitosti DDO0078-0076.

In the current situation, we offer regular guided tours and we also provide real-time video tours via WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype, etc.

We offer long-term rental of a luxury fully furnished apartment with a layout of 3 + kk 56 m2 in Prague 2 in a modern gated residential complex in a quiet part of Prague near the center. The atypically designed apartment is located on the 3rd floor and is furnished with modern furniture and quality wooden floors with underfloor heating. Separate bedroom, living room connected to the kitchen and another bedroom located upstairs, in the attic of the apartment. Comfortable sofa bed and modern satellite TV in the living room. Wi-fi internet connection. Quality modern kitchen with energy-saving built-in appliances, including dishwasher, oven and microwave. Double bed with anatomical medical mattress in both bedrooms. The work desk and storage space in the attic bedroom also allow it to be used as a study. Modern bathroom with toiletbidet, shower and washing machine with dryer. Built-in wardrobe with plenty of storage space in the hallway. The complex has a daily reception on weekdays and a 24-hour emergency telephone line. In the complex restaurant and shopping center. Excellent combination of quiet beautiful location and accessibility to the center (1 min.). Rental price: CZK 31,000 per month, plus service and energy fees: CZK 7,300 per month. Possibility to rent a garage for an additional fee of CZK 1,950. Energy performance of the building: G (not communicated by the property owner).
Lokalita
V okolí
  • Tesco Praha 2, Svobodova - 1 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 2, Na Moráni - 6 minut (pěšky)
  • uzel MHD Národní třída - 7 minut (mhd)
  • uzel MHD Můstek (metro A,B) - 11 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt