Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+26

Pronájem 4+kk, 190 m2

Podolí, Milevská

150 000 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
4+kk
Výměra:
190 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
Ihned
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 33000 Kč. Tento pronájem je o 117 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
PRONAJATO! Pronájem reprezentativního, luxusního, jihozápadně orientovaného bytu 4+kk (197 m2) s terasou a neopakovatelnými výhledy na Pražský Hrad, lemující celý byt s neopakovatelnými výhledy na panorama Prahy s dvěma parkovacími místy a dvěma sklepy ve 24. podlaží západní věže projektu V Tower, ve třiceti patrovém 104 metrů vysokém mrakodrapu na Pankrácké pláni v Praze 4, severovýchodně od křižovatky ulic Pujmanové a Milevské, na hranici Krče a Nuslí. Budova V Tower v Praze je budova se špičkovými, nadčasovými technologiemi a luxusními materiály a zároveň ukázkovým designem s nadstandardními službami pro ty nejnáročnější rezidenty.

Samozřejmostí pro rezidenty je privátní fitness, sauna, pára a bazén, privátní kino a klubové patro, golfový trenažér pro relaxaci, rychlo-dobíjecí stanice pro elektromobily.

Servis 24 hodinové recepce a služby na úrovni světových luxusních rezidenčních projektů, která nemá ve střední Evropě konkurenci. Concierge službami, které pomáhají zajišťovat drobnosti jako zalévání květin, úklid či venčení domácích mazlíčků, přebírání důležité poštovní zásilky, informace, která restaurace stojí za návštěvu nebo jakou hru shlédnout v Národním divadle.

Dispozice bytu 4+kk zahrnuje vstupní halu, otevřený, velkorysý prostor obývacího pokoje s přímým vstupem na terasu, samostatná kuchyň v bílém designu, dále dvě oddělené ložnice s terasou, hlavní ložnice, dvě koupelny, první koupelna (vana, sprchový kout, toaleta, bidet), druhá koupelna se sprchovým koutem, další dvě samostatné toalety, dostatečné množství úložných prostor, na míru zhotovená šatna. Celý byt lemuje fantastická terasa s neopakovatelnými výhledy, přístupná ze všech pokojů a koupelny v bytě.

Vybavení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku Hanák v bílém lesklém designu s vestavěnými spotřebiči Miele včetně vinotéky, vestavěné šatní skříně Poggenpohl. Luxusní dřevěné podlahy v obývacím pokoji s kuchyní, v ložnicích koberce, v koupelnách carrarský mramor, velkoformátová dlažba v dekoru mědi a zařizovací předměty značky Villeroy and Boch. Osvětlení v celém bytě a exteriérové žaluzie na dálkové ovládání, plus klimatizace.

Kupní cena zahrnuje kompletní vybavení dle fotografií, dvě parkovací místa a dva sklepy umístěný v 1. podzemním podlaží domu s výtahem.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce po nájemních bytech pro zahraniční a českou klientelu v této žádané a ojedinělé budově s concierge službami v Praze.

Energetická náročnost budovy: B ID nemovitosti HMA1278-0001.

RENTED! Rent of a representative, luxurious, southwest-oriented apartment 4 + kk (197 m2) with a terrace and unrepeatable views of Prague Castle, lining the entire apartment with unrepeatable views of the Prague skyline with two parking spaces and two cellars on the 24th floor of the west tower of the V Tower project, in a thirty-storey 104-meter-high skyscraper on the Pankrác Plain in Prague 4, northeast of the intersection of Pujmanová and Milevská streets, on the border of Krč and Nusle. The V Tower building in Prague is a building with top, timeless technologies and luxury materials, as well as exemplary design with above-standard services for the most demanding residents.

Of course for residents there is a private fitness, sauna, steam and swimming pool, private cinema and club floor, golf simulator for relaxation, fast-charging stations for electric cars.

24-hour reception service and services at the level of the world's luxury residential projects, which has no competition in Central Europe. Concierge services that help arranget things like watering flowers, cleaning or walking pets, picking up important mail, information which restaurant is worth a visit or what play to see at the National Theater.

The layout of the apartment 4 + kk includes an entrance hall, open, generous living room with direct access to the terrace, separate kitchen in white design, two separate bedrooms with terrace, master bedroom, two bathrooms, first bathroom (bath, shower, toilet, bidet), second bathroom with shower, two more separate toilets, sufficient storage space, custom-made dressing room. The whole apartment is lined with a fantastic terrace with unique views, accessible from all rooms and bathrooms in the apartment.

The equipment includes a fully equipped Hanák kitchen in a white glossy design with built-in Miele appliances, including a wine shop and a built-in Poggenpohl wardrobe. Luxurious wooden floors in the living room with kitchen, carpets in the bedrooms, Carrara marble in the bathrooms, large format copper decor tiles and Villeroy and Boch fixtures. Lighting throughout the apartment and exterior blinds with remote control, plus air conditioning.

The purchase price includes complete equipment according to the photos, two parking spaces and two cellars located on the 1st underground floor of the building with an elevator.

An interesting investment opportunity ensuring a long-term stable return, due to the strong demand for rental apartments for foreign and Czech clients in this sought-after and unique building with concierge services in Prague.

Energy performance of the building: B
Lokalita
V okolí
  • Norma Praha 4 - Krč, Horáčkova - 4 minut (pěšky)
  • Interspar Praha, Na Pankráci - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 17 minut (mhd)
  • uzel MHD Nádraží Holešovice - 22 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt