Přihlásit se
Byt
Byt

Pronájem 2+1, 57 m2

Radotín, Na Viničkách

12 400 Kč

vratná jistota 14 000 Kč, náklady na bydlení 2 881 Kč, poplatek za podnájem

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
57 m2
Podlaží:
2. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
1.04.2022
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 12 400 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-r3u

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Praha - Radotín. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje troubou, sporákem a lednicí. Ložnice bude nevybavena. Součástí koupelny je sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V příjemném okolí domu najdeme restaurace, mateřskou školu, základní školu, Přírodní Park - Radotínsko - Chuchelský háj, supermarket Albert atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Vojetická, která je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování od 1.4.. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-r3u-en

For long-term sublease, we offer a cozy 2 + 1 apartment in a quiet location in Prague - Radotín. The apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment also includes two cellars

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an oven, hob, fridge. The bedroom will be unfurnished. The bathroom has a shower and sink. The toilet is separate.

In a pleasant area we can find restaurants, kindergarten, primary school, Nature Park - Radotínsko - Chuchelský háj, supermarket Albert, etc. Transport accessibility is ensured by the stop Vojetická, which is right next to the house.

The apartment is free to move in from 1.4.. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • CBA Praha 16 - Radotín - 9 minut (pěšky)
  • Albert Praha 5, náměstí Osvoboditelů - 10 minut (pěšky)
  • uzel MHD Smíchovské nádraží - 33 minut (mhd)
  • uzel MHD Anděl - 46 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt