Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+14

Pronájem 3+kk, 179 m2

Smíchov, Holečkova

49 000 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
179 m2
Podlaží:
3. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
18.05.2022
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 28000 Kč. Tento pronájem je o 21 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nabízíme kompletně a designově zařízený mezonet v dispozici 3+kk o užitné ploše 179 m2 rozkládající se na třech podlažích klidného pavlačového domu s jižně orientovanou terasou a s překrásnými výhledy do okolí.

Dispozice zahrnují v nejnižším patře velkou obývací místnost, moderní kuchyňský kout nadstandardně vybavený všemi spotřebiči značky Miele a Siemens, jídelnu a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Součástí je i oddělená vstupní chodba s vestavěnými skříněmi na míru.
První patro disponuje prostornou a světlou ložnicí s terasou, vlastní šatnou a koupelnou s kruhovou vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem.
Nejvyšší patro tvoří klimatizovaná ložnice s velkým množstvím vestavěných úložných prostor.

V bytě byly použity vysoce kvalitní materiály. V ložnici francouzská okna se zvukovou izolací zajišťující klid a také nadměrné osvětlení. Ve všech místnostech vysoké stropy dodávající celému bytu vzdušnost a velkorysý prostor.

V bezprostředním okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost – služby, obchody, školy, školky, dětská hřiště, kavárny a kvalitní restaurace. Skvělá dopravní dostupnost s napojením na pražský městský okruh a také do centra města, které je vzdáleno jen několik minut jízdy automobilem či veřejnou dopravou. Autobusová zastávka Holečkova přímo před domem. Zastávka tramvaje Bertramka s přímým spojením na stanici metra Anděl je vzdálena necelých 5 minut chůze od domu. Nedaleko leží Petřínské sady, park Mrázovka a také vyhledávané obchodní centrum Nový Smíchov.

K dispozici ihned.

We offer for rent a fully and design furnished duplex apartment in 3+kt with a usable area of 179 sqm spread over three floors of a quiet pavilion house with a south-facing terrace and beautiful views of the surroundings.

The layout includes on the lowest floor a large living room, modern kitchenette superbly equipped with all Miele and Siemens appliances, dining room and a bathroom with shower and toilet. There is also a separate entrance hall with built-in bespoke wardrobes.
The first floor has a spacious and bright master bedroom with terrace, en-suite dressing room and bathroom with circular bath, shower, toilet and bidet.
The top floor consists of an air-conditioned bedroom with plenty of built-in storage.

High quality materials have been used in the apartment. Floors made of natural marmole. In the bathrooms underfloor heating. In the bedroom, French windows with soundproofing ensuring peace and also excessive lighting.

In the immediate vicinity of the apartment there are all amenities - services, shops, schools, kindergartens, playgrounds, cafes and quality restaurants. Great transport accessibility with connection to the Prague city ring road. Bus stop Holečkova right in front of the house. The tram stop Bertramka with direct connection to the metro station Anděl is less than 5 minutes walk from the house. Nearby are Petřínské sady, Mrázovka Park and the popular Nový Smíchov shopping centre.

Available immediately.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 5, Švédská - 2 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 5, Brožíkova - 4 minut (pěšky)
  • uzel MHD Anděl - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Smíchovské nádraží - 16 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt