Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+5

Pronájem 2+1, 120 m2

Staré Město, Na příkopě

65 000 Kč

+ Poplatky 5 000 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
120 m2
Podlaží:
5. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
24.01.2022
Další vybavení:
Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 19900 Kč. Tento pronájem je o 45 100 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
K okamžitému pronájmu nabízíme zrekonstruovaný byt v exkluzivní lokalitě, jen pár kroků od Václavského náměstí a Náměstí Republiky. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží historického činžovního domu s výtahem a ostrahou 24/7. Dům i byt jsou po kompletní rekonstrukci, při které se dbalo na zachování původních prvků, jako jsou dřevěné parkety, štuky, kazetové dveře a špaletová okna. Byt nabízí velkorysý obývací pokoj a ložnici, oba orientovány do klidné ulice Provaznická, vybavenou kuchyní s prostorným jídelním koutem, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Byt je možné využívat i jako kancelář, výhodou jsou připravené rozvody pro počítačové sítě.

Poplatky činí 5 000 Kč za měsíc. Kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize realitní kanceláři jeden měsíční nájem + DPH.

For immediate rent we offer a renovated apartment in an exclusive location, just a few steps from Wenceslas Square and Republic Square. The apartment is located on the 5th floor of a historic apartment building with elevator and 24/7 security. The house and the apartment have been completely renovated, taking care to preserve original elements such as wooden parquet floors, stucco, coffered doors and mullioned windows. The apartment offers a generous living room and bedroom, both facing the quiet Provaznicka street, a fitted kitchen with a spacious dining area, a bathroom with shower and toilet. The apartment can also be used as an office, the advantage is ready wiring for computer networks.

Fees are CZK 5 000 per month. The deposit is set at two monthly rents. Real estate agency commission is one monthly rent + VAT.
Lokalita
V okolí
  • Albert Praha 1, Na Můstku - 2 minut (pěšky)
  • Albert Praha 1, Rytířská - 2 minut (pěšky)
  • uzel MHD Můstek (metro A,B) - 4 minut (mhd)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 5 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt