Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+9

Pronájem 3+kk, 71 m2

Staré Město, Týnská

22 000 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
71 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 28000 Kč. Tento pronájem je o 6 000 Kč levnější.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Pronájem zrekonstruovaného apartmánu ve 4.podlaží dobře udržovaného měšťanského domu s výtahem, recepcí, kamerovým systémem, ostrahou stojícího v historickém jádru Prahy, v bezprostřední blízkosti Týnského chrámu, Ungeltu a Staroměstského náměstí. Po několik staletí osídlená lokalita má silného genia loci. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Starého Města s mnoha památkami i luxusními obchody, širokým výběrem restaurací, barů a kaváren, s divadly, kostely a galeriemi. V docházkové vzdálenosti je stanice metra linky A Staroměstská i linky B Náměstí Republiky a také zastávky tramvají. Zeleň a odstup od ruchu města nabízí zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera nebo Letenské sady na protějším břehu Vltavy.

Dispozice: vstupní hala s původní španělskou dlažbou, kuchyň, 2průchozí samostatné prostorné pokoje, komora, samostatná toaleta s oknem, koupelna po renovaci (sprcha, umyvadlo, příprava pro pračku, podlahové vytápění), okna do ulice i do atria.

Vybavení zahrnuje repasované parkety, vysoké stropy, špaletová okna s přímým výhledem na Týnský chrám, bezpečnostní zámek vstupních dveří.

Služby = 5.325,- Kč (topení, voda, odpad, správa objektu, osvětlení a úklid společných prostor)
Elektřina = samostatné měření (nepřepisuje se) ID nemovitosti HMA1205-0001.

Reservation! Rent a renovated apartment on the 4th floor of a well-maintained town house with an elevator, reception, CCTV, security in the historic center of Prague, in the immediate vicinity of Tyn Cathedral, Ungelt and Old Town Square. The inhabited locality has a strong genius loci for several centuries. The apartment is located in an attractive location of the Old Town with many monuments and luxury shops, a wide selection of restaurants, bars and cafes, with theaters, churches and galleries. Within walking distance is the metro station line A Staroměstská and line B Náměstí Republiky as well as tram stops. The garden behind the sanctuary at the St. Agnes Monastery or Letenské sady on the opposite bank of the Vltava offers greenery and a distance from the bustle of the city.

Layout: entrance hall with original Spanish tiles, kitchen, 2 separate separate spacious rooms, pantry, separate toilet with window, bathroom after renovation (shower, sink, preparation for washing machine, underfloor heating), windows to the street and to the atrium.

Amenities include beetswoven parquet floors, high ceilings, casement windows with a direct view of the Týn Cathedral, security lock of the front door.

Services = CZK 5,325 (heating, water, waste, building management, lighting and cleaning of common areas)
Electricity = separate metering (not rewritten)
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 1, U Obecního dvora - 3 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 1, Železná - 3 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 9 minut (mhd)
  • uzel MHD Můstek (metro A,B) - 9 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt