Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+11

Pronájem 2+1, 51 m2

Strašnice (Praha 10), Oravská

15 290 Kč

vratná jistota 18000 Kč, náklady na bydlení 3338 Kč, poplatek za podnájem

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
51 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
15.06.2022
Další vybavení:
Sklep, Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 15000 Kč. Tento pronájem je o 290 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ian2y

Virtuální prohlídka:
vr.https://idealninajemce.cz/ian2y/oravska7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 o celkové výměře 51 m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu v klidné části Prahy - Strašnice, ulice Oravská. K bytu náleží sklep a balkón.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou, plynovým sporákem, digestoří, lednicí, mikrovlnnou troubou a pračkou. V obývacím pokoji můžeme nalézt pohovku s křesly, konferenční stole, obývací stěnu a vstup na balkón. Ložnice je vybavena manželskou postelí a skříněmi. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem a zrcadlem. Toaleta je oddělená.

V okolí bytu se nachází potraviny, mateřská a základní škola, hřiště, restaurace a park. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Štěchovická.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ian2y-en

Virtual tour:
vr.https://idealninajemce.cz/ian2y/oravska7/index.htm

For long-term sublease we offer a beautiful apartment of 2+1 with a total area of 51 m2. The apartment is located on the fourth floor of a brick building in a quiet part of Prague - Strasnice, Oravská street. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has an oven, gas stove, hood, refrigerator, microwave and washing machine. In the living room we can find a sofa with armchairs, coffee table, living room wall and access to the balcony. The bedroom is equipped with a double bed and wardrobes. The bathroom has a bathtub, a sink and a mirror. The toilet is separate.

In the vicinity of the apartment there are groceries, kindergarten and primary school, playground, restaurant and park. Transport accessibility is provided by the Štěchovická bus stop.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • BILLA Praha 10 - Strašnice - 5 minut (pěšky)
  • Albert Praha 10, Tuklatská - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Míru - 19 minut (mhd)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 21 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt