Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+2

Pronájem 1+1, 42 m2

Strašnice (Praha 10), Přetlucká

12 500 Kč

Náklady na bydlení 3 500 Kč/měs., vratná jistota 12 500 Kč, poplatek za podnájem

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
1+1
Výměra:
42 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
10.07.2022
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 12000 Kč. Tento pronájem je o 500 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-mjm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Strašnice s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí a sklokeramickou deskou. Druhý pokoj je nezařízený. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, mateřská škola, základní škola, lékárna, Tesco, zastávky MHD (autobusová zastávka na Padesátém - autobusy č. 101, 138,175, 177 atd., osm minut od domu metro A - Skalka.

Byt je volný k nastěhování od 10. 07. 2022.

Poplatky za energie jsou zúčtovatelné a prozatím stanovené na jednu osobu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-mjm-en

For long-term sublease we offer flat 1+1 in attractive locality of Prague - Strašnice with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the first floor of the house. The cellar belongs to the apartment.

The apartment is unfurnished. Kitchen has a fridge and ceramic hob. The second room is unfurnished. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance are all civic amenities - restaurants, kindergarten, primary school, pharmacy, Tesco, bus stop (bus stop at Padesátém - buses no. 101, 138,175, 177 etc., eight minutes from the house metro A - Skalka.

The apartment is free to move in from 10th of July 2022.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • Albert Praha 10, Goyova - 5 minut (pěšky)
  • Albert Praha 10, Topolová - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Míru - 17 minut (mhd)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 19 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt