Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+7

Pronájem 2+kk, 54 m2

Vinohrady (Praha 2), Moravská

15 000 Kč

plus poplatky za služby, elektřinu, plyn, služby 1.000,- Kč/osoba

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
54 m2
Podlaží:
1. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 15 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
PROSÍM KONTAKTUJTE MAKLÉŘE E-MAILEM (telefonické požadavky není možné pro velký zájem vyřizovat).

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt o dispozici 2+kk (54 m2) v blízkosti Náměstí Míru. Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží a disponuje mnoha úložnými prostory. Skládá se z prostorného zádveří, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je k dispozici jídelní stůl a dvě židle, menší kuchyňská linka s troubou a digestoří, nechybí ani lednice. Výhled z okna kuchyně míří do pěkného vnitrobloku. V ložnici je pouze pohovka, skříň a několik polic. Zádveří je vybaveno úložnými prostory na míru. Toaleta je samostatná a do koupelny se vměstnala i pračka, která je součástí pronájmu. Vytápění je zajištěno plynovými kamny waw, úspora bytu je ale podpořena vytápěným nebytovým prostorem, který se nachází přímo pod bytovou jednotkou.

Vinohrady jsou výborným strategickým bodem pro cesty do školy nebo zaměstnání - disponují nespočtem možností využití hromadné dopravy do všech koutů Prahy a vyhnete se tedy nekonečným kolonám a čekání. Během víkendů nabízí mnoho variací kulturních zážitků a možnost užít si ruchu velkoměsta.

Nájemné: 15.000,- Kč
Zálohy služby: 1.000,- Kč/os.
Elektřina a plyn: převádí se na nájemce
Jistota: 30.000,- Kč
Provize RK: 15.000,- Kč + DPH

Pro prohlídku prosím kontaktujte makléře emailem. Bude Vám zaslán URL kód, na kterém si můžete rezervovat svůj termín prohlídky.

Těšíme se na Vás na prohlídce, Realitní srdcaři.

PLEASE CONTACT BROKER BY E-MAIL (telephone requests cannot be processed due to great interest).

In the exclusive representation of the client, we offer for rent a partially furnished apartment with a layout of 2 + kk (54 m2) near Náměstí Míru. The apartment is located on the 1st floor and has many storage spaces. It consists of a spacious entrance hall, living room with kitchenette and bedroom. In the living room with kitchenette there is a dining table and two chairs, a smaller kitchen with oven and hood, there is also a refrigerator. The view from the kitchen window faces the nice courtyard. The bedroom only has a sofa, wardrobe and several shelves. The vestibule is equipped with custom storage spaces. The toilet is separate and the bathroom has a washing machine, which is part of the lease. Heating is provided by a gas stove waw, but the savings of the apartment is supported by a heated non-residential space, which is located directly below the apartment unit.

Vinohrady is an excellent strategic point for trips to school or work - they have countless opportunities to use public transport to all corners of Prague, so you can avoid endless convoys and waiting. On weekends, it offers many variations of cultural experiences and the opportunity to enjoy the hustle and bustle of the city.

Rent costs: 15,000 CZK
Utilieties: 1,000 CZK/ person.
Electricity and gas: transferred to the tenant (we guess 3.000 - 3.500 CZK for gas and 1.000 CZK for electricity)
Security: 30,000 CZK
Agency commission: 15,000 CZK + VAT

For a tour, please contact the broker by email. You will be sent a URL code where you can book your tour date.

We look forward to seeing you, Realitni srdcari
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 2, Korunní - 2 minut (pěšky)
  • Albert Praha 2, Vinohradská 1200/50 - 3 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Míru - 7 minut (mhd)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 8 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt