Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+7

Pronájem 6+1, 315 m2

Vinohrady (Praha 2), náměstí Míru

150 000 Kč

poplatky: viz text

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
6+1
Výměra:
315 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
7.01.2022
Další vybavení:
Balkón
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 150 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Reprezentativní byt s nádechem historie v krásném činžovním domě s výtahem a výhledem na náměstí Míru.

Byt má velmi specifickou dispozici, prakticky nelze popsat návaznost jednotlivých pokojů, proto spíše vyjmenuji, co vše byt nabízí. Byt disponuje sedmi místnostmi a dvěma kuchyněmi.
Tři místnosti jsou vhodné na velmi prostorné obývací pokoje v hlavním prostoru a okna směřují na náměstí Míru. Další čtyři pokoje jsou vhodné na ložnice, pracovny či jakýkoliv jiný účel.
V bytě se nacházejí dvě kuchyně, každá umístěna na jiném patře. Je zde spoustu úložného prostoru a technických místností.
Hlavní místnost nabízí troje dekorativní kamna. Jsou zde použity luxusní materiály, jelikož se dbalo na zachování původního charakteru bytu i materiálů. K dispozici jsou dvě koupelny a dvě toalety. Byt je orientovaný do náměstí Míru i do vnitrobloku.

Veškerá dopravní dostupnost: metro, tramvajová a autobusová zastávka v pěší vzdálenosti (náměstí Míru).

Byt je k dispozici ihned na pronájem nejméně na dobu 2 let. Kauce stanovena na výši tří měsíčních nájmů. Provize realitní kanceláři jeden měsíční nájem + DPH.

Parkování je možné zajistit.
Nájemné zahrnuje dodávku tepla, paušální platba za služby 4 000 Kč na osobu / měsíc, zálohová platba za elektřinu 5 000 Kč / měsíc (roční zúčtování).

Representative apartment with a touch of history in a beautiful apartment building with an elevator and a view of Náměstí Míru.

The apartment has a very specific layout, it is practically impossible to describe the connection of individual rooms, so we will rather list what the apartment has to offer.
There are seven rooms and two kitchens. Three rooms are suitable for very spacious living rooms in the main area and the windows face Náměstí Míru. The other four rooms are suitable for bedrooms, offices or any other purpose.
The apartment has two kitchens, each located on a different floor. There is plenty of storage space and technical rooms.
The main room offers three decorative stoves. Luxury materials are used here, as care was taken to preserve the original character of the apartment and materials. There are two bathrooms and two toilets. The apartment is oriented both to Náměstí Míru and the courtyard.

Great transport accessibility: metro, tram and bus stop within walking distance (náměstí Míru).

The apartment is available immediately for rent for at least 2 years. The deposit is set at three months' rent. Real estate agency commission one month's rent + VAT.

Parking can be arranged.
The rent includes heating, flat-rate payment for services 4 000 CZK per person per month, advance payments for electricity 5 000 CZK per month (annual billing).
Lokalita
V okolí
  • Albert Praha, náměstí Míru - 2 minut (pěšky)
  • BILLA Praha 1 - 2 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Míru - 3 minut (mhd)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 8 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt