Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+21

Pronájem 3+kk, 93 m2

Vinohrady (Praha 3), Lucemburská

59 800 Kč

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
93 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 36000 Kč. Tento pronájem je o 23 800 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Světlý luxusní byt ve 4. podlaží v atraktivní lokalitě Vinohrad, přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra náměstí Jiřího z Poděbrad a tramvajovými spoji a s veškerou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice, slunný obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, dále dvě koupelny se sprchou, samostatná toaleta, prostorná vstupní hala a komora.

Nadstandardní zařízení zahrnuje vybavenou kuchyň, pračku se sušičkou, vinotéku, dřevěné dubové podlahy, kvalitní materiály a zpracování, nová okna s dvouvrstvým sklem, vestavěné skříně a klimatizaci. Domovní poplatky fixní na 1 osobu - 2 000,00 Kč (vodné stočné, 3x týdně úklid spol. prostor, odvoz odpadu). Parkování v ceně. Nájemné v EURO, k dispozici od 01.07.2022.

Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra metropole. Jen pár kroků od velmi klidné polohy bytu se nachází nepřeberné množství oblíbených trendy bister, kaváren a restaurací, populární tradiční bio trh na náměstí Jiřího z Poděbrad, velký výběr školek, škol, divadlo Na Vinohradech a v pěší vzdálenosti oblíbené Riegrovy sady.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti) ID nemovitosti HMA1430-0001.

Bright luxury apartment on the 5th floor in an attractive location in Vinohrady, right on Jiřího z Poděbrad Square with the náměstí Jiřího z Poděbrad metro station and tram connections and with all civic amenities in the area.

The interior of the apartment consists of 2 bedrooms, sunny living room with kitchen and dining area, two bathrooms with shower, separate toilet, spacious entrance hall and pantry.

Superior facilities include an equipped kitchen, washing machine with dryer, wine cellar, wooden oak floors, quality materials and workmanship, new double-glazed windows, built-in wardrobes and air conditioning. Fixed house fees for 1 person - CZK 2,000.00 (water sewer, cleaning of common areas 3 times a week, waste collection). Parking included. Rent in EURO, available IMMEDIATELY.

The prestigious residential location of Prague's Vinohrady has all the services and excellent public transport connections to the city center. Just a few steps from the very quiet location of the apartment there is a plethora of popular trendy bistros, cafes and restaurants, popularThere is a traditional organic market on Jiřího z Poděbrad Square, a large selection of kindergartens, schools, the Na Vinohrady Theater and within walking distance of the popular Riegrovy sady.

Energy performance of the building: G (not communicated by the property owner)
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 3, Vinohradská - 2 minut (pěšky)
  • Albert Praha 3, Vinohradská - 2 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Míru - 8 minut (mhd)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 10 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt