Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+11

Pronájem 2+1, 49 m2

Vinohrady (Praha 3), Perunova

19 000 Kč

, elektřina se převádí na nájemce

Uložit

Provize realitní kanceláře:
Ano
Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+1
Výměra:
49 m2
Podlaží:
2. patro
Vybavený:
Úplně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 19000 Kč. Tento pronájem odpovídá této ceně.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Od 2.8.2022 k dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o velikosti 2+1 (2 neprůchozí pokoje) v ulici Perunova, Praha 2 v žádané lokalitě Vinohrady. Byt se nachází v těsné blízkosti ulice Korunní a pouze 5 min. tramvají č. 10 nebo 16 na I.P. Pavlova , Václavské náměstí (červená trasa metra C) a 4 min. na náměstí Míru (zelená linka metra A).

Dobré spojení do centra města. Doporučujeme pro jednotlivce nebo pro dva studenty, kteří chtějí sdílet byt. Byt prošel v roce 2015 rekonstrukcí, restaurování podlahy, nové interiérové dveře v bytě, nová koupelna, nová moderní kuchyně, nové rozvody, nové radiátory. Vytápění pomocí teplovodního topení (s elektrickým kotlem), slouží i na ohřev vody.

Jsou zde dvě samostatné místnosti. Menší pokoj má 15 m2, větší má 19,5 m2. Dále chodba, kuchyň s elektrickým sporákem, digestoří, myčkou, lednicí/ mrazák, jídelním rozkládacím stolem se dvěma židlemi, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Podlahová plocha je 48,55 m2. Každý pokoj je vybaven jednolůžkovou postelí s matrací, skříní, pracovním stolem se židlí, závěsy na oknech, obraz na stěně. V chodbě botník a věšák. Je zde velká sedačka v jednom pokoji.
Byt se nachází ve 2. patře domu bez výtahu.
Měsíční nájem: 19.000 Kč + poplatky za služby 1600 Kč/ 2 osoby. Elektřina bude převedena na nájemce. Internet za extra příplatek u poskytovatele.
Byt je vhodný pro studenty, kteří chtějí sdílet byt, pracující, pro pár bez dětí nebo jednotlivce.

Majitel požaduje vratnou jistotu.

From August 2, 2022 the long-term rent of the apartment in size 2+1 (2 separate rooms) in street Perunova, Prague 3 in the desired location of Vinohrady. The apartment is located in vicinity of street Korunní and only 5 min. by tram No. 10 or 16 to I.P. Pavlova and Wenceslas Square (red metro line and #34;C and #34;) and 4 min. on náměstí Míru (green metro line and #34;A and #34;).

Good connection to the city center. Recommended for individuals or for two students who want to share an apartment. The apartment was renovated in 2015, floor restoration, new interior doors in the apartment, new bathroom, new modern kitchen, new wiring, new radiators. Heating by hot water heating (with electric boiler), is also used to heat water.

There are two separate rooms. The smaller room is 15 m2, the larger one is 19.5 m2. Furthermore, hallway, kitchen with electric stove, hood, dishwasher, refrigerator / freezer, dining table with two chairs, bathroom with shower, toilet and washing machine. The floor area is 48,55 sqm. Each room is equipped with a single bed with a mattress, wardrobe, desk with chair, curtains on the windows, a picture on the wall. Shoe box and hanger in the hallway. There is a large sofa in one room.
The apartment is located on the second floor without an elevator.

Monthly rent: 19.000 CZK + service charges 1.600 CZK / 2 persons. Electricity will be transferred to the tenant.
Internet for extra charge at the provider.
The apartment is suitable for students who want to share an apartment, young proffessional workers, for a couple with no kids or an individual.
The owner requires a refundable security.
Recommended!
Lokalita
V okolí
  • Albert Praha 3, Vinohradská - 2 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 3, Vinohradská - 2 minut (pěšky)
  • uzel MHD Muzeum (metro A,C) - 9 minut (mhd)
  • uzel MHD Náměstí Míru - 10 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt