Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+22

Pronájem 3+kk, 164 m2

Vokovice, Ke dvoru

79 000 Kč

+ poplatky

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
3+kk
Výměra:
164 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
6.04.2022
Další vybavení:
Sklep
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Průměrná cena v této lokalitě je 32000 Kč. Tento pronájem je o 47 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nabízíme k pronájmu krásný a moderně zařízený byt 3+kk v rezidenčním projektu Šárecký dvůr, v klidné lokalitě Prahy 6 ve Vokovicích. Byt o užitné ploše 163,8 m2 se dvěma terasami a výhledem do zeleně je situován ve 4. patře a náleží k němu tři garážová stání, která jsou zahrnuta v ceně. Rezidence má také pro váš komfort a pocit bezpečí k dispozici nepřetržitý provoz recepce.

Dispozice nabízí vstupní halu, prostorný luxusní obývací pokoj s kuchyňským koutem se značkovými spotřebiči Miele a s ostrůvkem, který rozděluje otevřenou plochu bytu na entertainment zónu s posezením, osvětlenou tří zónovou vinotékou, krbem a TV zónu. Z každé zóny je vstup na terasu. Dále se zde nachází ložnice s vlastní en-suite koupelnou s vanou a toaletou, pracovna, která může sloužit jako pokoj pro hosty, sauna se sprchou pro váš domácí relax a druhá koupelna.

Byt byl realizován ve vysokém standardu a je nadstandardně zařízen moderním nábytkem bezpečnostními dveřmi, velkoformátová okna, vysoké stropy, klimatizace, elektrické venkovní žaluzie, dřevěné podlahy, vestavěné skříně a úložné prostory. K dispozici také sklep (6,5 m2).

V blízkosti rezidence je plná občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Stanice metra Nádraží Veleslavín s přímým spojením do centra Prahy. Ideální místo pro odpočinek a aktivní styl života díky nedaleké přírodní rezervaci Divoká Šárka a vodní nádrži Džbán. Nedaleko jsou mezinárodní školy. Absolutní klid zajišťuje uzavřený dvůr, který spojuje původní barokní architekturu s moderním designem.

K dispozici ihned.

We offer for rent a beautiful and modern furnished apartment 3+kt in a residential project Šárecký dvůr, in a quiet area of Prague 6 in Vokovice. The apartment with a usable area of 163.8 sqm with two terraces and a view of the greenery is situated on the 4th floor and has three garage spaces, which are included in the price. The residence also has a 24-hour reception for your comfort and sense of security.

The layout offers an entrance hall, spacious luxurious living room with a kitchenette with Miele branded appliances and an island that divides the open area of the apartment into an entertainment zone with a seating area, an illuminated three zone wine cellar, a fireplace and a TV zone. Each zone has access to the terrace. There is also a bedroom with en-suite bathroom with bath and toilet, a study that can serve as a guest room, a sauna with shower for your home relaxation and a second bathroom.

The apartment has been realized to a high standard and is luxuriously furnished with modern furniture security doors, large windows, high ceilings, air conditioning, electric outdoor blinds, wooden floors, built-in wardrobes and storage spaces. There is also a cellar (6.5 sqm).

The residence is close to full civic amenities and great transport accessibility. Metro station Nádraží Veleslavín with direct connection to the center of Prague. Ideal place for relaxation and active lifestyle thanks to the nearby nature reserve Divoká Šárka and water reservoir Džbán. Nearby are international schools. Absolute tranquility is ensured by the enclosed courtyard, which combines original Baroque architecture with modern design.

Available immediately.
Lokalita
V okolí
  • BILLA Praha 6 - Břevnov, Na Petřinách - 10 minut (pěšky)
  • Žabka Praha 6, Čílova - 10 minut (pěšky)
  • uzel MHD Dejvická - 18 minut (mhd)
  • uzel MHD Můstek (metro A,B) - 33 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt