Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+2

Pronájem 2+kk, 76 m2

Žižkov (Praha 3), Olšanská

25 000 Kč

+ poplatky 5.400,- Kč + provize RK

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
2+kk
Výměra:
76 m2
Podlaží:
4. patro
Vybavený:
Částečně
K nastěhování:
Ihned
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Průměrná cena v této lokalitě je 19000 Kč. Tento pronájem je o 6 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Nabízíme Vám k pronájmu luxusní byt 2 +kk o výměře 76 m2 v ulici Olšanská v komplexu Garden Tower Residence, Praha 3 - Žižkov.

Byt se nachází v 11. patře a skýtá nádherný výhled na Prahu. Byt je kompletně a atraktivně zařízen. Nájemné činí 25.000,- Kč/měsíc + poplatky, které jsou ve výši 5.400,- Kč/měsíčně. Vratná kauce 25.000,- Kč. K bytu náleží sklep a parkovací stání.

Residence má k dispozici střešní zahradu a uzavřenou vnitřní terasu s odpočinkovými zónami. Výborná dopravní dostupnost – zastávka tramvaje přímo před domem (8 minut na Václavské nám.), stanice metra Flora a Želivského v docházkové vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází park Parukářka, nákupní centrum flora a poliklinika Olšanská. Rezidence poskytuje bezpečnost a pohodlí s vlastní recepcí (24hod denně).

Doporučujeme.

We offer to rent a luxury apartment 2 + kk an area of 76 m2 in the street Olsanska in the complex Garden Tower Residence, Prague 3 - Zizkov. The apartment is located on the 11th floor and offers a wonderful view of Prague. The apartment is completely and attractively furnished. Rent is 25.000, - CZK / month + fees, which are 5.400, - CZK / month. Refundable deposit 25.000, - CZK. The apartment has a cellar and parking space. The Residence has a rooftop garden and an enclosed inner terrace with relaxation zones. Excellent transport links - tram stop directly in front of the house (8 minutes to Wenceslas Square), metro station Flora and Zelivskeho within walking distance. Parukářka Park, Flora Shopping Center and Olšanská Polyclinic are close by. The residence provides security and comfort with its own reception (24 hours a day). Recommended.
Lokalita
V okolí
  • Žabka Praha 3, Basilejské náměstí - 5 minut (pěšky)
  • Levné potraviny Praha, Jeseniova - 7 minut (pěšky)
  • uzel MHD Náměstí Republiky - 13 minut (mhd)
  • uzel MHD Palmovka - 15 minut (mhd)
Podobné
Byt

Byt