Přihlásit se
Byt
Byt
Byt
Byt

+13

Pronájem 5+kk, 162 m2

Vyškov - Město, Sušilova

18 000 Kč

vratná jistota 46 000 Kč, poplatky za služby 5 000 Kč, poplatek za zprostředkování

Uložit

Druh:
Pronájem
Dispozice:
5+kk
Výměra:
162 m2
Podlaží:
2. patro
Vybavený:
Vůbec
K nastěhování:
20.05.2022
Energetická náročnost budovy:
G - (neuvedeno)
Průměrná cena v této lokalitě je 0 Kč. Tento pronájem je o 18 000 Kč dražší.
TisknoutSdíletNahlásit inzerát
Popis
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-v9d7j

Virtuální prohlídka
my.matterport.com/show/?m=V1JiCDPCZYt

Pronájem exkluzivního prostorného bytu 5+kk v samotném centru Vyškova. Byt o celkové výměře 162 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. Byt je podkrovní, ale má vysoké stropy. Přímo z bytu je přístup na terasu o rozloze 12m².

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňský kout disponuje horkovzdušnou troubou, plynovým sporákem a digestoří. Následuje prostorná obývací část a čtyři pokoje. Součástí koupelny je vana a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V okolí domu jsou restaurace, kavárny, Kaufland, Lidl, Aquapark, fotbalový stadion, zimní stadion atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem bytu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-v9d7j-en

Exclusive apartment 5 + kk for rent in the very center of Vyškov. The apartment with a total area of ​​162 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment is attic, but has high ceilings. Directly from the apartment is access to a terrace with an area of ​​12m².

The apartment is offered unfurnished. The kitchenette has a convection oven, gas hob and extractor hood. This is followed by a spacious living area and four bedrooms. The bathroom has a bathtub and a sink. The toilet is separate.

In the vicinity of the house there are restaurants, cafes, Kaufland, Lidl, Aquapark, football stadium, winter stadium, etc. Transport accessibility is ensured by a bus stop, which is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the apartment owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
Lokalita
V okolí
  • ENAPO Vyškov, náměstí Obránců míru - 1 minut (pěšky)
  • Hruška Vyškov, Dobrovského - 3 minut (pěšky)
Podobné
Byt

Byt