Přihlásit se

Nastavujeme nový standard bydlení v Česku

Vizí UlovDomov.cz je svět, kde je pronajímání bytů jednoduché,dostupné a efektivní.

Snažíme se, aby byl realitní trh transparentní a férový

Měníme trh pronájmů

Naše služby zjednodušují život pronajímatelům nemovitostí i těm, kteří si bydlení hledají. Provozujeme inzertní portál UlovDomov.cz a prémiovou službu Ideální nájemce.
Majitelům zajišťujeme veškerý servis spojený s pronájmy – od inzerce přes prověření zájemců až po převzetí všech rizik – a nájemníkům pomáháme pohodově bydlet. Inzertní portál UlovDomov.cz je jedničkou na trhu pronájmů a ročně zveřejní přes 160 tisíc inzerátů. Prostřednictvím služby Ideální nájemce pečujeme o více než 1 400 bytů v celkové hodnotě přes 6 miliard korun.
„Pracujeme na projektech, které mění trh pronájmů, a v rukávu máme další skvělé produkty. Nájemní trh má velký potenciál a my si tuto příležitost nenecháme ujít. Chceš být u toho?“

Martin Březina

| Spoluzakladatel

Pojď do toho s námi

Možná máme job právě pro tebe.

V krvi máme lidskost a pohání nás vysoké ambice

Možná máme job právě pro tebe.

Jsme parta kolegů i kamarádů

V naší DNA je otevřenost, přátelství a ochota ke spolupráci nejen v rámci týmu, ale také napříč jednotlivými odděleními. Navzájem jsme si inspirací a oporou, a zároveň víme, jak si užívat okamžiky v práci i mimo kancelář.

A táhneme za jeden provaz

Jsme součástí jedné společné vize, která vede ke spokojenosti našich klientů. Jsme ambiciózní tým – inovujeme naše produkty, posouváme hranice svých znalostí a hledáme cesty, jak všechny procesy co nejvíce zefektivnit.

Přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit?

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov

Seznam se s šéfy našich oddělení

Michal Hrbatý
CEO | Finance
Jiří Krejčí
Obchod
Marek Čapla
Produkt
Veronika Kaiser
Marketing a komunikace
Štěpán Smoleja
Právní oddělení
Petra Kožnarová
Klientská podpora
Markéta Hudáková
HR